w

Magdalena Lamparska urodziła! Aktorka pochwaliła się pierwszym zdjęciem maleństwa i zdradziła jego imię

Magdalena Lamparska urodziła - fot. Instagram @magdalamparska
Magdalena Lamparska urodziła - fot. Instagram @magdalamparska

Magdalena Lamparska w czerwu poinformowała, że wraz z mężem, Bartoszem Osumkiem, spodziewają się narodzin kolejnego dziecka. Teraz ogłosiła, że maleństwo jest już na świecie. Chłopiec czy dziewczynka?

Magdalena Lamparska to aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, która w ostatnim czasie zyskała ogromną popularność dzięki trylogii 365 dni. Jest też utalentowaną wokalistką, która niegdyś występowała z chórem Fantazja w Słupsku, który trzykrotnie wywalczył Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella w Bydgoszczy.

Prywatnie jest żoną blogera Bartosza Osumka oraz mamą Tymoteusza. Teraz ich rodzina się powiększyła, ponieważ jak przekazała, na świat przyszła ich druga pociecha.

Magdalena Lamparska urodziła

Ten rok to prawdziwe baby boom. Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że 18 września na świat przyszło dziecka Krzysztofa Ibisza, a teraz radosną nowinę przekazała także Lamparska.

Aktorka w czerwcu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z mężem po raz drugi zostaną rodzicami. Przyznała wówczas, że czuje się naprawdę bardzo dobrze i nie może narzekać na zdrowie.

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście.

To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania… na nowe życie.

„Stan błogosławiony” nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, żeby wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie?

Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie.

Już wtedy miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek, jednak nie zdradziła, kiedy dokładnie maleństwo przyjdzie na świat. Okazuje się, że termin porodu nie był aż tak odległy, jakby się mogło wydawać i we wtorek 20 września na Instagramie opublikowała wpis, w którym poinformowała, że jej rodzina jest już w komplecie.

To niewątpliwie najpiękniejszy moment w naszym życiu @bartekosumek.

Jesteśmy już razem z naszą córeczką, siostrą Milą Magdaleną.

Nasza cudowna Położna — Agnieszka Mucha @mucha.2727 sprawiła, że nigdy nie zapomnimy tych chwil. Podziękowania dla całego zespołu Szpitala Klinicznego im. Księżnej Anny Mazowieckiej. Dziękujemy!

Post opatrzyła zdjęciem, na którym wraz z mężem czule obejmują noworodka.

W sekcji komentarzy zaroiło się od gratulacji, do których my także się przyłączamy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Dominika Tajner - fot. Instagram @wisniewska_pola, @dominika_tajner

Dominika Tajner wbiła szpilę obecnej żonie Michała Wiśniewskiego. „Wysoko ustawiłam poprzeczkę”. Te słowa jej się nie spodobają

Jakub Czarodziej - fot. screenshot Facebook @JakubCzarodziej

Jakub Czarodziej ostro zrugał Ukraińców przebywających w Polsce. Porównał ich do psa, którego należy odstrzelić