w

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem! Wraz z żoną Joanną Ibisz powitali na świecie pierwsze dziecko

Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz - fot. Instagram @joibisz
Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz - fot. Instagram @joibisz

Krzysztof Ibisz ma powody do radości! Jak podaje jeden z tabloidów, właśnie na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Co wiadomo na ten temat? Chłopiec czy dziewczynka?

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Od kilku lat związany jest z Polsatem, gdzie wraz z Izabelą Janachowską i Pauliną Sykut-Jeżyną prowadzi Taniec z gwiazdami. Regularnie pojawia się także jako konferansjer podczas największych wydarzeń organizowanych przez stację.

Ibisz ma za sobą kilka nieudanych związków. W przeszłości był dwukrotnie żonaty oraz pozostawał w kilku nieformalnych związkach. Prawdziwa miłość jednak połączyła go z Joanną Kudzbalską, którą widzowie mogli poznać w programie Top Model. Od razu zwrócił na nią uwagę, a podczas pierwszych spotkań z piękną blondynką, nie potrafił się na niczym skupić.

Krzysiek myślami błądził gdzieś indziej. Chyba ze trzy razy pytał, kiedy mam urodziny, wciąż zapominając o odpowiedzi. Pomyślałam, że szkoda czasu na kogoś, kto mnie nie słucha… – mówiła w wywiadzie dla Pani.

Jak przyznali w rozmowie z Janachowską, kilkukrotnie prosił ją o rękę. Starania nie poszły na marne, ponieważ do niedawna tworzyli naprawdę zgrany duet. Teraz ich rodzina się powiększyła! Zakochani powitali na świecie pierwsze dziecko.

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem

Krzysztof i Joanna wzięli ślub w 2021 roku. Od początku do końca starali się to utrzymać w tajemnicy. Tak naprawdę wciąż niewiele wiadomo na temat ich relacji, ponieważ niechętnie opowiadają w mediach o swoim życiu prywatnym. Pewne jest jednak to, że prezenter jest szaleńczo zakochany w swojej żonie i zawsze ciepło wypowiada się na jej temat.

Asia jest osobą niezwykle inteligentną, niezwykle empatyczną, niezwykle dobrym człowiekiem, jest osobą ambitną, skończyła jedne z najtrudniejszych studiów w Polce, medycynę, kocha to co robi, rozwija się nie tylko w medycynie tradycyjnej, ale także łączy różne dziedziny medycyny, w tym medycynę chińską, akupunkturę, jakby Asia traktuje człowieka bardzo, bardzo całościowo i to mi się podoba. […] Asia jest piękną kobietą, żeby nie było, że tak racjonalizuję. Asia jest piękną kobietą, jak spojrzałem na Asię pierwszy raz, po prostu wiedziałem, że to jest to — powiedział podczas rozmowy z Izabelą Janachowską.

W czerwcu prezenter poinformował, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Od tamtego czasu na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiło się kilka zdjęć, na których dumna przyszła mama prezentowała ciążowe krągłości. Niektóre ujęcia były naprawdę odważne.

Pomponikowi udało się ustalić, że 18 września, na dwa dni przed planowanym terminem, Joanna urodziła upragnione dziecko. Póki co małżonkowie nie potwierdzili tych informacji i wszyscy z niecierpliwością czekają na pierwsze zdjęcie maleństwa. Nie można jednak mieć pewności, że takie w ogóle się ukaże, ponieważ Krzysztof, który ma dwóch synów z poprzednich związków, bardzo dba o ich prywatność.

Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem — zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze — przekazał tabloidowi informator.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Transmisja z pogrzebu królowej Elżbiety II - fot. Instagram @theroyalfamily

Pogrzeb królowej Elżbiety II. Gdzie i o której będzie można obejrzeć ceremonię?

Anna Cieślak, Edward Miszczak - fot. Grabowski/AKPA

Anna Cieślak rozpływa się nad Edwardem Miszczakiem. Te cechy charakteru lubi w nim najbardziej