w

Krzysztof Ibisz nie pokazuje się z żoną na imprezach branżowych. Oboje mają ku temu ważny powód

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz w ubiegłym roku ożenił się po raz trzeci. Od tamtego czasu nie pokazywał się z żoną na ściankach. Wiadomo, dlaczego jego ukochana unika blasku fleszy.

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. W 1988 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Dziesięć lat później został także absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Ibisz znany jest przede wszystkim z prowadzenia programów rozrywkowych oraz teleturniejów. Sporadycznie zdarza mu się także występować jako aktor. Od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mediów i fanów. Wielu z nich jest pod ogromnym wrażeniem jego urody. Zdaje się, że już dobre 20 lat temu czas stanął dla niego w miejscu.

Prezenter odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, a w ubiegłym roku, z dala od blasku fleszy, ożenił się po raz trzeci. Jego wybranką okazała się młodsza o 27 lat Joanna Kudzbalska, którą widzowie mogą kojarzyć z Top Model.

Dlaczego Krzysztof Ibisz nie pokazuje się z żoną na salonach?

Krzysztof nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Regularnie pojawia się na ekranach telewizorów oraz angażuje się w nowe projekty. Czas dzieli między obowiązki zawodowe, a życie prywatne. Dziennikarz bardzo dba o to, by media nie wiedziały o nim za dużo, dlatego też niechętnie udziela wywiadów. Jego żona najwidoczniej ma takie samo zdanie, ponieważ jak dotąd skrupulatnie unika blasku fleszy.

Kudzbalska bardzo wspiera męża i choć próbowała swoich sił w popularnym show, na tę chwilę najwidoczniej nie myśli o karierze w show-biznesie. Ukończyła studia lekarskie i realizuje się w tym zawodzie w jednym z warszawskich szpitali.

Fani od dawna zastanawiają się, dlaczego nie pojawiają się razem na imprezach branżowych. Informator Pomponika przekazał, że Ibisz regularnie zaprasza żonę na wydarzenia, jednak ona za każdym razem odmawia.

Niestety ona nie czuje tego świata. Woli budować swoją pozycję zawodową niezależnie od męża. Moim zdaniem woli uniknąć łatki „żony Ibisza”. Jest na tyle zdolna, że potrafi sama zdobyć, to co sobie wymarzyła – tłumaczyła tabloidowi osoba z otoczenia prezentera.

Joanna towarzyszy mężowi tylko wtedy, gdy uzna, że dane wydarzenie jest dla niego ważne. Nie pozuje z nim jednak na ściankach i cierpliwie czeka, aż skończy pracę. Towarzyszyła mu m.in. podczas imprezy, którą organizowała ostatnio Fundacja Polsat. Pojechała z nim także na Sylwestra Polsatu.

Błyszczała przy Krzyśku i sprawiało jej to przyjemność. Pojechała z mężem też na Sylwestra Polsatu, bo chciała być przy nim podczas tego wydarzenia i spędzić czas po. Nie wchodziła na ściankę, bo nie zależy jej na karierze celebryckiej – tłumaczył informator Pomponika.

Na tę chwilę nic nie wskazuje na to, by Joanna miała zmienić zdanie. Na szczęście zakochani regularnie publikują w social mediach zdjęcia, dzięki czemu możemy podglądać, jak wygląda ich codzienność. Być może to jest właśnie ich receptą na udane pożycie małżeńskie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Siergiej Szojgu, Władimir Putin

Co się dzieje z jednym z najbardziej zaufanych ludzi Putina? Siergiej Szojgu zaginął bez słuchu. Media przekazały zadziwiające wieści

Doradczyni Ministerstwa Finansów nazywa Rosjan „RASĄ WYŻSZĄ” i wypowiada się o Europejczykach