w

Najpopularniejszy amerykański klan się rozrasta! Khloe Kardashian i skłonny do zdrad Tristan Thompson doczekali się dziecka!

Khloe Kardashian i Tristan Thompson zostali rodzicami - fot. Instagram @realtristan13
Khloe Kardashian i Tristan Thompson zostali rodzicami - fot. Instagram @realtristan13

Kto by się spodziewał! Zagraniczne tabloidy poinformowały, że Khloe Kardashian i Tristan Thompson doczekali się drugiego dziecka! Czy celebrytka ukrywała ciążę?

Na podstawie życiorysu Khloe Kardashian i Tristana Thompsona można by było nagrać telenowelę. W mediach kilkukrotnie pojawiały się informacje o niewierności koszykarza, który zresztą kilka miesięcy temu miał mieć kochankę, z którą doczekał się syna. Gdy wszystko wyszło na jaw, przyznał, że ma syna z Maralee Nichols, przez co rozstał się z Khloe.

W końcu wszystkim fanom klanu wydawało się, że tym razem celebrytka nie da mu kolejnej szansy, a ich związek przeszedł do przeszłości. Nie trwało to jednak długo, ponieważ krótko po tym paparazzi sfotografowali ich podczas wspólnego spaceru z córką. Mimo że porządnie nadwyrężył zaufanie ukochanej, spekulowano, że ta dała mu drugą szansę. Oburzeniom nie było końca, jednak teraz wiele wskazuje na to, że nadal wiele ich łączy. Najbardziej zaskakujący fakt jednak dopiero teraz wyszedł na jaw.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson doczekali się drugiego dziecka

Siostra Kim Kardashian jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoją codzienność. Ostatnimi czasy stała się prawdziwą inspiracją dla kobiet z całego świata, ponieważ przeszła spektakularną metamorfozę. Na siłowni wylała siódme poty, jednak było warto, ponieważ teraz może pochwalić się idealną sylwetką, z pięknie zarysowanymi mięśniami i krągłymi pośladkami.

Regularnie pokazuje się w bikini, dlatego niezwykłym zaskoczeniem dla wszystkich z pewnością będzie wieść, że właśnie po raz drugi… została mamą! Pierwsze pogłoski na ten temat zaczęły się pojawiać w lipcu, mimo iż oficjalnie z ojcem córeczki rozstała się w styczniu…

Zagraniczne tabloidy donoszą, że dziecko, a dokładniej synka, urodziła im surogatka. Zdecydowali się na taki krok z uwagi na to, że w pierwszej ciąży dochodziło do komplikacji. Choć maluch jest już na świecie, dumni rodzice nadal nie wybrali dla niego imienia.

Możemy potwierdzić, że True doczekała się rodzeństwa. Khloe jest bardzo wdzięczna za ten wyjątkowy dar. Prosimy o uszanowanie jej prywatności, aby mogła się skupić na rodzinie — przekazała People osoba reprezentująca Kardashiankę.

Kto wie, czy terazteraz gdy ich rodzina się powiększyła, nie dadzą sobie drugiej szansy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Zdenerwował go klakson. Kierowca niemal pozabijał dzieci czekające na zielone światło

Policyjny pościg w Biskupcu - fot. Pixabay @diegoparra

Biskupiec. 21-latek zabił ojczyma i uciekł z miejsca zdarzenia?! Policja zorganizowała pościg, jak z filmów akcji