w

Kris Jenner ZAPOMNIAŁA o apartamencie w Beverly Hills. „Jedzenie w lodówce ma chyba ze dwa lata”

fot. The Heart Truth

Nie jest tajemnicą, że Kris Jenner posiada wielką fortunę. Ostatnio bizneswoman i celebrytka przyznała, że zdarzyło się jej zapomnieć o jednej ze swoich nieruchomości, położonej w ekskluzywnym Beverly Hills.

Kris Jenner od lat jest jedną z najbardziej wpływowych osób w amerykańskim show-biznesie. „Momagerka” ciężko pracowała, aby wypromować swoje dzieci i z wyjątkiem syna Roba, który wybrał życie z dala od kamer, udało się jej osiągnąć swój cel. Wszystkie jej córki cieszą się teraz sławą i statusem celebrytek.

Niektórzy są nawet zdania, że to właśnie Kris Jenner stoi za „wyciekiem” sekstaśmy swojej córki, Kim Kardashian. Materiał, na którym Kim uprawiała seks z jej ówczesnym partnerem, raperem Ray J., sprawił, że o celebrytce zrobiło się głośno i napędziło to jej karierę.

Kris Jenner swój status uzyskała dzięki przyjaźni z Paris Hilton i innymi wpływowymi gwiazdami z Hollywood, a także za sprawą małżeństwa z prawnikiem Robertem Kardashianem, który stał się znany dzięki sprawie O. J. Simpsona.

Zapomniała o swojej nieruchomości

66-latka zbudowała prawdziwe imperium, a bogactwa dorobiły się także jej córki, które stały się multimilionerkami. Wygląda na to, że Kris Jenner posiada obecnie taką fortunę, że… zapomniała o jednej ze swoich nieruchomości.

W jednym z odcinków najnowszego sezonu „Kardashians” na platformie Hulu wyszło na jaw, iż Jenner umknęło, że posiada apartament w uwielbianym przez gwiazdy Beverly Hills. Podczas wycieczki po nieruchomości Kris towarzyszyła jej córka Khloe, która śmiała się, że matka jest zbyt bogata.

Kris Jenner zdradziła, że kompletnie zapomniała o mieszkaniu, a ostatni raz była w nim podczas świąt Bożego Narodzenia. Celebrytka powiedziała, że apartament służył jej jako „stacja pakowania prezentów” i „warsztat świętego Mikołaja”.

„Nie mogę się doczekać, aż będę tak dobrze sytuowana, że zapomnę, iż mam gdzieś swoją posiadłość” – skomentowała rozbawiona Khloe.

Kris wyjaśniła, że kupiła mieszkanie specjalnie, aby posiadać nieruchomość blisko swojej mamy Mary Jo i kuzynki Cici, które zamieszkały w okolicy.

Zapomniałam, że to mieszkanie tam jest. To brzmi niedorzecznie, nieprawdaż?” – mówi na filmie Kris.

Choć 66-latka przez długi czas nie była obecna w mieszkaniu, jej zastawiona szampanem lodówka była przygotowana na każdą okazję, w tym wystawne przyjęcie. Kris zrobiła szybkie porządki, podczas których wyrzuciła do kosza część znajdującego się w lodówce jedzenia, które jak przyznała „ma chyba ze dwa lata”.

@celebrityflavour how do u forget that u have a house 💀 #krisjenner #khloekardashian #thekardashians #kardashians #thekardashiansseason2 #celebrityflavour ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

Źródło: TikTok ; Kardashians – Hulu

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Franciszek Pieczka nie żyje - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Franciszek Pieczka cały czas był aktywny zawodowo. Na kilka tygodni przed śmiercią syn sfotografował go na planie zdjęciowym

Tata zrobił literówkę w szpitalu. Jest już dorosła, a jej imię wciąż jest kłopotliwe [VIDEO]