w

Khloe Kardashian komentuje plotki o związku Kylie Jenner i Travisa Scotta!

fot. Instagram/YouTube screenshot

Khloe Kardashian odpowiedziała na plotki mówiące o tym, że jej siostra – Kylie Jenner, wcale nie jest już parą z Travisem Scottem.

Celebrytka czuła się zobowiązana do udzielenie komentarza w odpowiedzi na przeciek artykułu z „W Magazine”, który miał poruszyć temat związku Scotta i Jenner, ale ostatecznie nie został opublikowany w obliczu tragedii na festiwalu Astroworld. Tego dnia, podczas występu Travisa doszło do tragicznych wydarzeń. Ciasnota i napór tłumu spowodowały, że 10 osób zginęło, a wiele zostało rannych.

Wyciekły artykuł mówił, że 24-letnia Jenner wcale nie jest parą z 30-letnim Travisem Scottem i jedynie bardzo się lubią. Modelka, będąca przyrodnią siostrą Jenner, zostawiła komentarz pod filmem podsumowującym przecieki.

„Wow i don’t know why this magazine would write this but they are very much a couple,” – skomentowała Kardashian.

„Łał, nie wiem dlaczego ten magazyn miałby coś takiego napisać, ale oni zdecydowanie są parą”

Kylie Jenner wychowuje już z Travisem Scottem córeczkę, a obecnie wyczekuje drugiego dziecka.

Para niedawno znalazła się w ogniu krytyki po przytoczonych wcześniej wydarzeniach na festiwalu Astroworld. Travisowi zarzuca się, że nie przerwał koncertu pomimo ofiar oraz paniki w tłumie.

Źródła: Instagram ; Commentsbycelebs ; Foxnews

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nie żyje Maciej Zabielski, znany ze „Świata według Kiepskich” i licznych roli w teatrze

Edyta Górniak znów zalewa się łzami na Insta. „Nie będzie kolejnej szansy, jak się teraz nie ogarniemy i nie naprawimy całej historii świata. „