w

Tata zrobił literówkę w szpitalu. Jest już dorosła, a jej imię wciąż jest kłopotliwe [VIDEO]

fot. TikTok

Drobny błąd, który ojciec popełnił w szpitalu, dla jego córki stał się źródłem frustracji na całe życie. Użytkowniczka TikToka opowiedziała, jak wpłynęła na nią literówka na akcie urodzenia.

Imię jest ważną częścią naszej autoprezentacji i swoistą wizytówką człowieka. To, jakie mamy imię, może decydować między innymi o tym, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Nie bez powodu sugeruje się, aby rodzice poważnie podchodzili do tej decyzji.

Tiktokerka posługująca się nickiem „cholebhole” wyznała, że choć wiele osób myśli, że ma na imię Chloe, podczas wypełniania dokumentów jej tata zrobił literówkę i imię, które widnieje w jej akcie urodzenia to Chole.

Pochodząca z Wielkiej Brytanii influencerka opublikowała filmik w odpowiedzi na liczne pytania, które dostawała od internautów. „Nie ma opcji, że masz na imię Chole” – pisali zaskoczeni.

Tata zrobił literówkę

Kobieta najpierw podkreśliła, że rzeczywiście ma na imię Chloe, a następnie dodała, że można wymawiać je na różne sposoby, między innymi 'Cole’ albo 'Coal’

To najbardziej popularna literówka w szpitalach w Wielkiej Brytanii. Mój tata popełnił ją w czasie sporządzania aktu urodzenia i nigdy tego nie poprawił – wyjaśniła.

@cholebhole Replying to @Rory fun fact about me #truestory ♬ original sound – chole

Pod nagraniem, które w krótkim czasie zostało odtworzone przez niemal milion internautów, pojawiły się liczne komentarze. Okazało się, że część osób jest w podobnej sytuacji.

OMG, mój tata również zrobił literówkę na akcie urodzenia i pomylił Chloe z Chole – pisze jedna z użytkowniczek tiktoka.

Zmorą mojego życia są ludzie, którzy wymawiają moje imię jako Chole – czytamy pod filmikiem.

Dosłownie każdy błędnie pisze moje imię jako Chole! Zawsze doprowadzało mnie to do szału – jak się okazuje, jest to częsty błąd.

Moja córka nazywa się Chloe i bardzo się wścieka, kiedy ludzie mówią „Chole”. Nawet nie chce sprawdzać kartek z życzeniami świątecznymi – dodała jedna z mam.

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Kris Jenner ZAPOMNIAŁA o apartamencie w Beverly Hills. „Jedzenie w lodówce ma chyba ze dwa lata”

[VIDEO] Viki Gabor znów zaskakuje. Na tym filmiku ludzie nie potrafią rozpoznać 15-letniej artystki