w

Lech Wałęsa po raz CZTERNASTY został dziadkiem! Zdjęcie uroczej Helenki z tatą roztopi najtwardsze serca

Lech Wałęsa po raz 14-ty został dziadkiem - fot. Facebook @lechwalesa
Lech Wałęsa po raz 14-ty został dziadkiem - fot. Facebook @lechwalesa

W czwartek 16 czerwca media obiegła radosna wieść — Lech Wałęsa po raz czternasty został dziadkiem! Jego syn pochwalił się uroczą fotografią z córeczką. Jaka słodka!

Lech Wałęsa wraz z żoną, Danutą, doczekał się ośmiorga dzieci: Bogdana, Sławomira, Przemysława, Jarosława, Magdaleny, Anny, Marii Victorii i Brygidy. Trzeci z nich zmarł nieszczęśliwie w 2017 roku. Po fakcie okazało się, że cierpiał na chorobę dwubiegunową, a oprócz tego nadużywał alkoholu i miał cukrzycę, której nie leczył. Z tego też względu zmarł, mając zaledwie 43 lata.

Rodzina Wałęsów przeżyła wiele wzlotów i upadków, choć zdecydowanie mieli więcej powodów do radości, a teraz nadszedł kolejny. Lech Artur Wałęsa poinformował, że wraz z żoną Magdaleną, córką byłego prezydenta, powitali na świecie drugie dziecko.

Lech Wałęsa po raz czternasty został dziadkiem

Najmłodsza wnuczka Wałęsy, Helenka, przyszła na świat 16 czerwca 2022 roku, czyli dokładnie w Boże Ciało. Kilkanaście minut po godzinie 15 na profilu gdańskiego radnego na Facebooku ukazał się post, w którym podzielił się swoim szczęściem.

Nasze szczęście, Helenka — napisał, okraszając to kilkoma emotikonami w kształcie serca.

Wpis opatrzył zdjęciem, na którym po raz pierwszy możemy zobaczyć maleńką dziewczynkę. Dumny tata czule całuje ją w policzek.

Lech Wałęsa został dziadkiem - fot. screenshot Facebook @lech.kazmierczyk
Lech Wałęsa został dziadkiem – fot. screenshot Facebook @lech.kazmierczyk

Lech i Magdalena mają już synka, Karola, który ma 2 lata i 4 miesiące. Teraz chłopiec będzie miał okazję wykazać się w roli starszego brata. Warto podkreślić, że Helenka jest 14 wnukiem Lecha Wałęsy i jego żony, Danuty.

Fakt skontaktował się ze świeżo upieczonym ojcem i poprosił go o krótki komentarz. Od razu widać, że mężczyzna wprost pęka z radości.

Helenka waży 3,470 g, urodziła się dziś ok. godz. 5:30. Do szpitala przyjechaliśmy o 22:30 – powiedział.

Dodał także, że Magdalena z córeczką czują się świetnie. Co najważniejsze, malutka jest okazem zdrowia.

Magdalena czuje się świetnie, bardzo dobrze, jest taka kochana, taka szczęśliwa, ja też, aż się rozpłakałem ze wzruszenia. Mała dużo śpi, miała pierwsze badania, wszystko jest w porządku, ma 10 punktów na 10, wszystko standardowo, jesteśmy niesamowicie szczęśliwi! – powiedział Faktowi.

Mężczyzna nie kryje radości z tego, że Helenka urodziła się w tak wyjątkowym dniu. Nie dość, że termin porodu wyznaczony był ok. 17 czerwca, to dziewczynka przyszła na świat zaledwie sześć dni po jego urodzinach.

Wszystko idealnie, Helenka urodziła się w Boże Ciało, kilka dni po moich urodzinach — mówił Lech Artur Wałęsa.

Radny dodał, że cała rodzina już otrzymała wiadomość o narodzinach maleństwa. Lech Wałęsa także bardzo się z tego powodu cieszy.

Dziadek już wie, cieszy się bardzo, pogratulował nam — dodał w rozmowie z Faktem.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Mateusz Dach

Wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. Ojciec podczas cofania przejechał swojego malutkiego synka

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, fot. AKPA/Niemiec

W życiu Grażyny Torbickiej pojawiła się nowa miłość! Szykuje się prawdziwa rewolucja