w

W życiu Grażyny Torbickiej pojawiła się nowa miłość! Szykuje się prawdziwa rewolucja

Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, fot. AKPA/Niemiec
Grażyna Torbicka, Adam Torbicki, fot. AKPA/Niemiec

Grażyna Torbicka jest prawdziwą ikoną polskiej telewizji, a przez lata stała się też dla innych kobiet wzorem do naśladowania. Teraz w jej życiu mają nadchodzić poważne zmiany, bo pojawiła się w nim nowa miłość.

Grażyna Torbicka to znana dziennikarka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka, która od lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Po raz pierwszy na szklanych ekranach pojawiła się w 1985 roku w programie Sportowa niedziela, który współprowadziła z Włodzimierzem Szaranowiczem. Błyskawicznie wspinała się po szczeblach kariery i już rok później prowadziła 23. Międzynarodowy Festiwal Piosenki w Sopocie.

Przez lata współpracowała z Telewizją Polską, z której nieoczekiwanie odeszła w 2016 roku. Mimo to nadal nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Dokładnie 7 listopada 2018 roku zaczęła prowadzić program Grażyna Torbicka zaprasza na antenie TVN Fabuła, a od stycznia 2019 roku prowadzi audycję Kocham Cię kino na antenie Radia Zet.

Grażyna Torbicka ma nową miłość

Torbicka jest niebywałą szczęściarą. Nie dość, że odniosła sukces zawodowy, to jeszcze wiedzie szczęśliwe życie u boku profesora Adama Torbickiego, który jest specjalistą z zakresu kardiologii. Lata mijają, a ich uczucie wciąż wzbiera na sile. W ubiegłym roku świętowali 40. rocznicę ślubu.

Grażyna jest niezwykle piękną kobietą, na widok której wzdycha wielu mężczyzn. Choć ma 63 lata, nadal może pochwalić się idealną sylwetką, którą umiejętnie podkreśla świetnie dobranymi stylizacjami. Nie tak dawno temu wszyscy byli wprost zachwyceni jej kreacją z gali Orłów 2022.

Tygodnik Życie na gorąco donosi, że w życiu dziennikarki pojawiła się nowa miłość. To zaskakujące wieści, tym bardziej że dotychczas wszyscy sądzili, że jest naprawdę szczęśliwa. Okazuje się, że zakochała się… w modzie, a dokładniej w projektowaniu ubrań i to na tym planuje się skupić w najbliższym czasie.

Z całą pewnością można powiedzieć, że tych miłości są trzy. Niewątpliwie największą jest mąż, profesor Adam Torbicki, z którym w ubiegłym roku świętowała 40-lecie ślubu. Na miejscu drugim od lat jest kino. A tą trzecią, blisko związaną z kinem, jest moda — podaje tabloid.

Mówi się, że Grażyna planuje zaskoczyć nas własną kolekcją ubrań. Mając na uwadze to, jak wysublimowany ma gust, już teraz można powiedzieć, że z pewnością będzie się cieszyć dużym powodzeniem wśród jej fanek. Nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością czekać na pierwsze projekty.

Myślicie, że Torbicka odniesie na tym polu sukces?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lech Wałęsa po raz 14-ty został dziadkiem - fot. Facebook @lechwalesa

Lech Wałęsa po raz CZTERNASTY został dziadkiem! Zdjęcie uroczej Helenki z tatą roztopi najtwardsze serca

Groźny wypadek pod Wyszkowem - fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Rozpędzonym busem wjechał w przydrożne drzewo. Na służby ratownicze czekał przerażający widok. Silnik wyrwało z ram!