w

Jan Kliment po raz pierwszy został ojcem! Znamy imię i płeć maleństwa [ZDJĘCIA]

Jan Kliment został ojcem - fot. Instagram @lenkakliment
Jan Kliment został ojcem - fot. Instagram @lenkakliment

Jan Kliment i Lenka Klimentova zostali rodzicami! W piątek 2 grudnia przekazali radosną nowinę, a przy okazji pokazali nowego członka rodziny. Chłopiec czy dziewczynka? Jakie imię wybrali?

Jan Kliment i Lenka Klimentova są małżeństwem od 6 lat. Długo marzyli o tym, by mieć dziecko, jednak starania nie przynosiły oczekiwanego rezultatu. Mimo to w wywiadzie dla Vivy! wyznali, że chcą spełnić to marzenie i nie przestaną, dopóki go nie spełnią.

Na razie mamy dwa pieski (śmiech), ale bardzo chcielibyśmy mieć dzieci. Próbujemy, aż nam się to uda. Nie hamujemy się. – powiedział Janek.

– Nas wszyscy pytają o to, kiedy będziemy mieć dzieci, dlaczego ich jeszcze nie mamy. A to jest taka delikatna sprawa. Łatwo można kogoś skrzywdzić chamskimi pytaniami i komentarzami. Ludzie się w ogóle nad tym nie zastanawiają — dodała Lenka.

W końcu im się udało! W czerwcu ogłosili, że tancerka jest w ciąży. Nie ukrywali swojej radości i chętnie dzielili się kadrami, na których mogliśmy podziwiać rosnący brzuszek Lenki. W piątek 2 grudnia szczęśliwe małżeństwo przekazało, że maluch jest już na świecie.

Jan Kliment został ojcem

Jan i Lenka opublikowali właśnie zdjęcia, za pomocą których przekazali radosną nowinę. Jak możemy się dowiedzieć z opisu, maleństwo przyszło na świat 1 grudnia.

1 grudnia 2022 r. zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! 

W dalszej części opisu zdradzili, że doczekali się synka, dla którego wybrali imię Cristian. Korzystając z okazji, podziękowali całemu personelowi medycznemu, a następnie dodali, że są świadomi tego, iż czeka ich teraz wiele nowych wyzwań.

Teraz długa i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas pełen miłości. Kochamy cię nasz maluszku.

Wpis opatrzyli kilkoma kadrami z nowym członkiem rodziny. Na pierwszy rzut oka widać, że są bardzo szczęśliwi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)


Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy z gratulacjami.

 

  • Małgorzata Foremniak: Janku i Lenko, gratulacje!

  • Olga Bołądź: Gratulacje!

  • Dominika Gwit: Z całego serca gratulujemy!

  • Magdalena Kajrowicz: Lenko kochana, ogromne gratulacje. Wspaniale. Wielkie Ci dzięki za ten piękny cud. Dbajcie o siebie i celebrujcie najpiękniejszą przygodę życia! Ściskamy.

  • Monika Mazur: Kochani, gratulacje. Właśnie rozpoczęła się najpiękniejsza przygoda. Dużo zdrowia dla całej Waszej trójki. Ściskam Was mocno.

  • Anna Wyszkoni: Z całego serca gratuluję! Piękna z Was rodzina.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Robert Lewandowski ładuje siły przed meczem z Francją. Pokazał urocze zdjęcia z córkami [ZDJĘCIA]

Piotr Adamczyk - fot. AKPA, Instagram @starydom

Wigilijne menu w restauracji Piotra Adamczyka przyprawia o zawrót głowy. 89 zł za zupę grzybową?! Ceny reszty dań też zwalają z nóg