w

Jan Kliment z żoną zostaną po raz pierwszy rodzicami! Pochwalili się pierwszym zdjęciem maleństwa. „Czekaliśmy na ten moment tak długo”

Janek i Lenka Kliment - fot. Instagram @lenkakliment
Janek i Lenka Kliment - fot. Instagram @lenkakliment

Jan i Lenka Klimentowie długo czekali na ten wyjątkowy moment. Właśnie poinformowali, że już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Z tej okazji pochwalili się wyjątkowymi kadrami, z których wprost bije ich szczęście.

Jan i Lenka Klimentowie tworzą jedną z najpopularniejszych tanecznych par w Polsce. Dzieli ich piętnaście lat różnicy, jednak to nie przeszkodziło im w stworzeniu zgranego duetu w życiu prywatnym. Zaczęli się spotykać 13 lat temu, a od sześciu są szczęśliwym małżeństwem.

Z uwagi na to, że oboje od lat pojawiają się w Tańcu z gwiazdami, a ostatnio tancerz dołączył do grona jury Mam talent!, udało im się zdobyć grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą ich losy. Od lat byli zasypywani masą niegrzecznych pytań o to, dlaczego nie mają i/lub nie chcą mieć dzieci, które skrupulatnie pomijali, nie wdając się w zbędną dyskusję. W wywiadzie dla Vivy! przyznali, że starają się o potomstwo i nie zamierzają przestawać, dopóki nie spełnią tego marzenia.

Na razie mamy dwa pieski (śmiech), ale bardzo chcielibyśmy mieć dzieci. Próbujemy, aż nam się to uda. Nie hamujemy się. – powiedział Janek.

– Nas wszyscy pytają o to, kiedy będziemy mieć dzieci, dlaczego ich jeszcze nie mamy. A to jest taka delikatna sprawa. Łatwo można kogoś skrzywdzić chamskimi pytaniami i komentarzami. Ludzie się w ogóle nad tym nie zastanawiają — dodała Lenka.

Nietrudno jednak było domyślić się, że gdy tylko w ich życiu zajdą większe zmiany, od razu podzielą się tym z internautami.

Jan Kliment zostanie ojcem

To jedna z najlepszych wiadomości w tym miesiącu. Jan i Lenka nieoczekiwanie poinformowali, że już za kilka miesięcy zostaną po raz pierwszy rodzicami. Póki co nie zdecydowali się zdradzić, który to miesiąc ciąży, a brzuszek tancerki nie zdążył się jeszcze zaokrąglić, niemniej jednak już teraz wprost szaleją ze szczęścia.

Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu ,, A kiedy dziecko?”, ,, czy wy nie chcecie dzieci?” ,, dlaczego jeszcze nie macie dzieci jak jesteście tak długo razem?” ,, wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie” ,, macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?” I tak dalej i dalej… przez kilka lat.
Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o TAK!

Ale udało się I w tym roku zostaniemy rodzicami!

Jesteśmy przeszczęśliwi dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS

Prosimy tylko oby trzymaliście za nas kciuki żeby byliśmy zdrowi bo gratulacje dopiero jak się urodzi — napisał Janek na Instagramie [zachowano pisownię oryginalną].

Lenka wrzuciła na swój profil podobny wpis, jednak dodała też kilka słów od siebie. Wyjaśniła, że cieszy się z tego, że już za kilka miesięcy zostanie mamą.

[…] Czuję się taka szczęśliwa i spełniona, I może nie do końca wiem co nas wszystko czeka, ale cieszę się na to!

Przed nami nowy etap I nowe życie

Myszki jeszcze nie Kumają, ale będą tymi najlepszymi kumplami na świecie — zachowano pisownię oryginalną.

Internauci oraz koledzy i koleżanki ze świata show-biznesu zasypali małżonków gratulacjami.

  • Anna Wyszkoni: Gratuluję Wam z całego serca!!! Tak się cieszę. Wiem, jak czekaliście na ten moment!!!
  • Jacek Jeschke: Gratulacje!
  • Anna Karwan: Co za wspaniała wiadomość.
  • Olga Kalicka: Ohhh!!! NAJPIĘKNIEJSZA WIADOMOŚĆ DZIŚ!!
  • Rafał Maserak: Jak ja się cieszę waszym SZCZĘŚCIEM!!! GRATULACJE!!!

Życzymy dużo zdrowia i z niecierpliwością czekamy na kolejne radosne wieści.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska - fot. Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o macierzyństwie: „Tęsknię za życiem sprzed dzieci”. Zwróciła uwagę na istotny problem

Rodzina przyjechała do szpitala odebrać akt zgonu 88-latki. Na miejscu przeżyli szok