w

Krwawa awantura o kiełbasę. Podczas libacji dźgnął kolegę nożem, bo ten wziął za dużą porcję

W sobotę w Sierpcu spotkanie kolegów nieomal zakończyło się tragedią. Jeden z mężczyzn, podczas kłótni o ilość kiełbasy w zupie, dźgnął znajomego nożem w szyję. Uczestnicy zdarzenia byli nietrzeźwi.

Do dramatycznych scen doszło w minioną sobotę w jednym z mieszkań na terenie Sierpca. Podczas zakrapianego alkoholem spotkania nastąpiła sprzeczka między kolegami, w wyniku której 53-latek został dźgnięty nożem.

Z ustaleń sierpeckich policjantów wynika, że 39-letni mężczyzna zaatakował swojego kolegę nożem, ponieważ ten nałożył sobie za dużą porcje jedzenia na talerz. Po dźgnięciu 53-latka napastnik wyszedł z mieszkania.

Na miejsce wezwane zostały służby ratunkowe. Stan poszkodowanego okazał się tak poważny, że ranny mężczyzna musiał zostać zabrany do szpitala karetką.

Grożą mu 2 lata

Działania mające umożliwić odnalezienie sprawcy zdarzenia natychmiast podjęli policjanci, którym po zaledwie kilkunastu minutach udało się odnaleźć i zatrzymać 39-letniego mężczyznę.

Prokurator właśnie postawił podejrzanemu zarzut, a mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. 39-latek został objęty dozorem policyjnym, a za popełnione przestępstwo grożą mu 2 lata pozbawienia wolności.

Źródło: Policja

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ten trend podbił TikToka. Czy vabbing może być niebezpieczny? Ginekolog ostrzega

Sara James wystąpiła w półfinale AGT - fot. screenshot YouTube @America's Got Talent

Niezwykły występ Sary James w półfinale „America’s Got Talent”. Widzowie nagrodzili ją owacjami na stojąco! Czy wystąpi w finale?