w

SuperSuper

Kasia Sokołowska z okazji Dnia Mężczyzny opublikowała zdjęcie synka. Internauci oszaleli na jego punkcie. Słodziak nad słodziakami!

Kasia Sokołowska - fot. Baranowski Michał/AKPA
Kasia Sokołowska - fot. Baranowski Michał/AKPA

Kasia Sokołowska wybrała się wraz z mężem i synkiem na zagraniczny urlop. Z okazji Dnia Mężczyzny opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcie. Od uroczego Iwo nie sposób oderwać wzrok.

Kasia Sokołowska to znana reżyserka pokazów mody, jednak największą popularność przyniosła jej posada jurorki w programie Top Model. Z formatem związana jest od pierwszej edycji i na przestrzeni tych kilku lat zyskała ogromną rzeszę fanów. To dla nich największym zaskoczeniem było, gdy okazało się, że 50-latka jest w ciąży.

Ludzie różnie zareagowali na tę informację. Większość oczywiście cieszyła się wraz z przyszłymi rodzicami, ale nie brakowało też kąśliwych uwag pod adresem Kasi. Ona jednak nie przejmowała się tym i tłumaczyła, że teraz jest w pełni gotowa do nowej życiowej roli.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą — powiedziała przy okazji wizyty w studio Dzień dobry TVN.

Sokołowska pojawiła się również w Mieście kobiet i to właśnie w tym formacie wyznała, że to nie pierwsza ciąża. Po poronieniu, wraz z partnerem zdecydowali się na in vitro, dzięki któremu mają wspaniałego synka. Choć długo skrywali jego imię, w końcu wyszło na jaw, że maluch nazywa się Iwo Lew.

Kasia Sokołowska pokazała synka

Kasia bardzo chroni prywatności chłopca, ale na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy zdarzało jej się publikować na Instagramie jego zdjęcia. Dzięki temu, że takie kadry pojawiają się na jej profilu dość rzadko, możemy obserwować, jak Iwo się zmienia, a bez wątpienia rośnie jak na drożdżach.

Z okazji Dnia Mężczyzny, który obchodzimy 10 marca, wrzuciła do sieci rozczulające ujęcie. Widzimy na nim, jak jej partner, Artur Kozieja, czule całuje ich synka. Chłopiec jest wyraźnie uradowany z tego powodu — ma przymrużone oczka, a rączką zakrył uśmiech. Od rozkosznego brzdąca trudno oderwać wzrok, podobnie jak od jego opalenizny i bujnych, brązowych włosów.

Pierwszy taki Dzień Mężczyzny — napisała pod postem.

Internauci w mig zasypali panów komplementami:

  • Joanna Przetakiewicz: Boziuuu jakie cudo.
  • Co za widok! Najpiękniejszy!
  • Piękny widok.
  • Ale kipi szczęściem.
  • Jaki śliczny, opalony, bobo!
  • Fantastyczni chłopcy – i duży, i mały.
  • Najcudowniejszy widok – miłość!
  • Ile Słodyczy!

Wszystkim Panom w dniu ich święta życzymy samych wspaniałości, sukcesów zawodowych i spełnienia marzeń.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Misiek Koterski - fot. Instagram @misiekkoterski

Misiek Koterski napisał książkę-spowiedź, w której wspomina najtrudniejszy okres w życiu. „Staję przed wami kompletnie nagi i bezbronny”

Tomasz Zubilewicz, DDTVN - fot. Krzemiński Jordan/AKPA

„Dzień dobry TVN”. Widz zakłócił przebieg programu! Tomasz Zubilewicz zareagował błyskawicznie, ale widzowie i tak to usłyszeli