w

Ujawniono PŁEĆ dziecka Kasi Sokołowskiej! Dopiero teraz wyszło na jaw, jak długo ukrywała ciążę

Kasia Sokołowska, fot. Instagram
Kasia Sokołowska, fot. Instagram

Katarzyna Sokołowska w Wielkanoc poinformowała, że jest w ciąży. Nie zdradziła jednak w którym miesiącu, choć patrząc na jej brzuszek, od razu można było wywnioskować, że jest na zaawansowanym etapie. Tabloid ustalił, który to miesiąc oraz ujawnił płeć maleństwa.

Katarzyna Sokołowska to reżyserka pokazów mody, która największą popularność zyskała dzięki programowi Top Model. W przeszłości sama była modelką, jednak po ukończeniu studiów zdecydowała się obrać nieco inny kierunek. Obecnie najczęściej współpracuje z duetem Paprocki&Brzozowski.

Jurorka nie tylko odniosła sukces w życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Pięć lat temu związała się z milionerem Arturem Kozieją, z którym spodziewa się dziecka. W Wielkanoc udostępniła w social mediach serię zdjęć, na których po raz pierwszy pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla Nas nie mogły być lepsze.

Tabloid ujawnił płeć dziecka Kasi Sokołowskiej

Sokołowska ma 49 lat i uważa, że to najlepszy moment na posiadanie potomstwa. Przez lata w pocie czoła pracowała na swoje nazwisko i obecnie ma pewną pozycję w branży. Choć z powodzeniem mogłaby skupić się na ciąży, w rozmowie z Dzień Dobry TVN wyznała, że póki co nie planuje rezygnować z pracy, tym bardziej że wkrótce ruszają castingi do Top Model.

Ja byłam całe życie aktywna i jestem dalej aktywna. Mam to szczęście, że się znakomicie czuję i po prostu pracuję tak, jak pracowałam i oczywiście więcej uwagi trochę skupiam na sobie, bo do tej pory szarżowałam w życiu; zawodowo i tak fizycznie bardzo dużo pracowałam […]. Teraz jest ten fokus troszeczkę inny. Teraz przed nami kolejna edycja „Top Model”, wyjątkowa dla mnie również z tego powodu — wyznała.

Choć Kasia wyznała, że nie zamierza milczeć i z chęcią będzie opowiadała o ciąży. Mimo to jak dotąd nie zdecydowała się zdradzić, który to miesiąc, a już tym bardziej nie wspomniała o płci maleństwa. Zrobiło to za nią Party, któremu udało się ustalić kilka szczegółów.

Jest już w szóstym miesiącu ciąży i w wakacje razem z partnerem Arturem Kozieją powitają na świecie syna! – mogliśmy przeczytać na łamach dwutygodnika.

Autor tekstu potwierdził również, że reżyserka nie zamierza jak na razie zawieszać działalności zawodowej.

Przyszła mama nie planuje teraz urlopu. Zdjęcia do Top Model ruszają w maju, więc przed porodem jurorka zdąży nakręcić wszystkie odcinki — napisano.

To oznacza tylko tyle, że przez następne tygodnie będziemy mogli na bieżąco obserwować, jak zmienia się sylwetka Kasi Sokołowskiej. Będzie oglądać najnowszą edycję programu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Alaksandr Łukaszenka - fot. screenshot YouTube

Łukaszenka podczas wielkanocnej przemowy wspomniał o POLAKACH: „Stoją na granicy i proszą o KASZĘ i SÓL”

Radosław Majdan, fot. AKPA

Radosław Majdan udzielił wywiadu rzeki, w którym podsumował swoje życie i związek z Rozenek. Wspomniał też o BYŁYCH ŻONACH