w

Johnny Depp ma romans ze swoją prawniczką?! Internauci nie mają co do tego wątpliwości po tym, co zobaczyli na sali sądowej

Johnny Depp, Camille Vasquez, fot. screenshot YouTube
Johnny Depp, Camille Vasquez, fot. screenshot YouTube

Proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard trwa od kilku tygodni. Nieoczekiwanie na oczach osób zgromadzonych na sali i widzów przed ekranami zaczął ściskać się ze swoją prawniczką. Czy to prawda, że mają romans?

Johnny Depp i Amber Heard od kilku tygodni cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem mediów, mimo że nie są małżeństwem od pięciu lat. Wszystko to za sprawą głośnego procesu o zniesławienie, który aktor wytoczył byłej żonie. Wydarzenie komentowane jest na całym świecie, ponieważ transmitowane jest na antenie Court TV.

W trakcie trwającego procesu na jaw wyszły naprawdę mroczne tajemnice z życia prywatnego gwiazdorskiej pary. Heard jeszcze kilka lat temu twierdziła, że Johnny ją bił. Teraz zupełnie nieoczekiwanie zamienili się rolami i to aktor zeznał przed sądem, że żona się nad nim znęcała, rzucała w niego butelkami, a nawet zgasiła papierosa na jego twarzy. Wcześniej też jej prawnicy oskarżyli go o gwałt butelką. Ostatnio na sali sądowej odtworzono nagranie, na którym słychać, jak Amber przyznaje się do tego, że go uderzyła, jednak w jej ocenie ten cios się nie liczy, ponieważ nie zacisnęła dłoni w pięść.

Johnny Depp ma romans ze swoją prawniczką?

Depp zadbał o to, by jego interesów bronili najlepsi prawnicy. Z tego też względu zdecydował się zatrudnić Camillę Vasquez, adwokat, która od lat zawodowo zajmuje się właśnie sprawami o zniesławienie. Specjalizuje się w sprawach dotyczących prawa pracy. Pracuje w międzynarodowej firmie prawniczej Brown Runick, a z ich strony internetowej możemy dowiedzieć się, że jest specjalistką od ratowania upadłego wizerunku swoich klientów.

Camille jest biegła w formułowaniu ofensywnych i defensywnych strategii procesowych dla klientów prywatnych. Ma również duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem reputacją i komunikacją kryzysową — czytamy.

To, co w ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć na sali sądowej, jest tego najlepszym dowodem. Camille przez dwa dni maglowała Amber, która mimo wcześniejszych zapewnień, przyznała, że nie wpłaciła 7 milionów na cele charytatywne. Kilkukrotnie udowodniła też, że aktorka kłamie. Gdy ta wskazywała, że Depp miał ją bić, niczym asa z rękawa wyciągała zdjęcia wykonane tego samego lub kolejnego dnia, na których nie widać żadnych obrażeń. Umiejętnie wyprowadzała ją także z równowagi, pokazując, że nad wyraz często mija się z prawdą.

Nieoczekiwanie po jednej z rozpraw widzowie byli świadkami wyjątkowej sytuacji. Johnny Depp i Camilla Vasquez zaczęli czule się obejmować i wymieniać między sobą nad wyraz czułe uśmiechy. Od razu pojawiły się spekulacje, że mają o wiele bliższe relacje, niżeli mogłoby się wydawać. Spójrzcie sami:

Reporter portalu TMZ podczas przypadkowego spotkania pod budynkiem sądu w Fairfax postanowił zapytać Vasquez o to, czy prywatnie spotyka się z aktorem.

Hej, Camille. Ludzie chcą wiedzieć. Czy spotykasz się z Johnnym Deppem?

Prawniczka zareagował niemal od razu… śmiechem. Od razu odeszła na bok i swoją uwagę skupiła na stojącej nieopodal kobiecie z psem.

Entertainment Weekly dotarło do osoby z otoczenia Deppa, która zaprzeczyła, jakoby miało go coś łączyć z prawniczką.

Te plotki są w 100 procentach nieprawdziwie — mówiło źródło tabloidu.

Trudno jednak nie zauważyć, że chyba jednak coś jest na rzeczy.

Co sądzicie na ten temat?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

[VIDEO] Władimir Putin umiera?! Omal nie zwymiotował podczas ważnego spotkania. Kreml przygotowuje się na najgorsze.

Eurowizja 2022 - fot. screenshot YouTube

Polska oszukiwała na Eurowizji?! Organizatorzy przedstawili niezbite dowody. „Sytuacja bez precedensu”