w

Johnny Depp przekazał smutne informacje o swoim zdrowiu. Musiał odwołać koncerty.  „Zrobiło się gorzej niż lepiej”

Johnny Depp fot. Instagram @johnnydepp

Johnny Depp ma smutną wiadomość dla swoich fanów. Aktor opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że ze względu na problemy zdrowotne jest zmuszony odwołać nadchodzące koncerty zespołu Holywood Vampires, którego jest członkiem.

Właśnie mija rok od głośnego procesu Johnny’ego Deppa i Amber Heard. Aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie i po długiej batalii sądowej, podczas której Depp i Heard wzajemnie oskarżali się o przemoc domową, udało mu się wygrać sprawę.

Ze względu na medialny spór Depp stracił wiele kontraktów i poważnie ucierpiał jego wizerunek, jednak w ostatnim czasie Johnny ponownie wraca do łask. Niedawno aktor po raz pierwszy od dawna pojawił się na czerwonym dywanie podczas 76. Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie odbyła się światowa premiera nowego filmu „Kochanica króla” z jego udziałem.

Johnny Depp odwołuje koncerty

Johnny Depp skupia się także na swoim zespole „Hollywood Vampires”, który założył w 2015 r. wspólnie z Alice Cooperem i Joem Perrym. Grupa uwielbia grać dla swoich fanów na żywo i wydała już dwa albumy, a teraz muzycy mieli w planach wystąpić podczas trasy po Stanach Zjednoczonych.

Niestety, okazało się że w kilku miastach koncerty musiały zostać odwołane. Jak wyjaśnił Johnny Depp w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie, wszystkie plany pokrzyżowała nieszczęśliwa kontuzja.

Moi drodzy przyjaciele, przykro mi to mówić, ale złamałem kostkę, co jest okropne! Zaczęło się od skręcenia, ale gdzieś pomiędzy Cannes a Royal Albert Hall zrobiło się gorzej niż lepiej. Wielu lekarzy zdecydowanie sugeruje, abym na razie unikał jakiejkolwiek aktywności, dlatego niestety nie mogę w tej chwili podróżować – zaczął aktor i muzyk.

Depp obiecał, że koncerty zostaną przeniesione na inny termin i zespół wynagrodzi komplikacje fanom, dając prawdziwe show.

Chłopakom i mnie jest bardzo przykro. Tęsknimy za wami w New Hampshire, Bostonie i Nowym Jorku, ale nie obawiajcie się, obiecuję, że przyniesiemy wam wszystkim niesamowity show, damy z siebie wszystko na wschodnim wybrzeżu pod koniec lata i wynagrodzimy tym, którzy zapłacili za te koncerty! – napisał Johnny Depp.

fot. Instagram screenshot @johnnydepp

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Michał Wiśniewski, Magda Femme - fot. Niemiec/AKPA

Była żona Michała Wiśniewskiego wpadła w tarapaty. SYNDYK wystawił dom Magdy Femme na sprzedaż! Ona twierdzi, że to ŻART

Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official, @maciej_dowbor

Maciej Dowbor po zwolnieniu mamy chciał odejść z Polsatu! Dziennikarka od razu zareagowała: „ZABRONIŁAM MU”