w

Johnny Depp wraca na salony. Gwiazdor ma nową współpracę. Żadna inna gwiazda TYLE na tym nie zarobiła!

Johnny Depp - fot. screenshot Youtube @webtomne
Johnny Depp - fot. screenshot Youtube @webtomne

Johnny Depp jest jedną z największych gwiazd Hollywoodu. Jego role zapisały się już na zawsze na kartach historii kina. Jednak i dla niego drzwi do kariery na pewien czas zostały zamknięte. To za sprawą skandalu z byłą żoną w roli głównej. Jednak teraz gwiazdor wraca do łask i to z przytupem.

Johnny Depp w ostatnim czasie zyskiwał popularność jedynie w związku z głośnym skandalem. Sławny aktor przez długie tygodnie toczył wojnę na sali sądowej z byłą żoną, Amber Heard. Wzajemnie oskarżali się o przemoc domową, zniesławienie i walczyli o ogromne pieniądze. Ostatecznie sprawę przegrała gwiazda Aquamana. To jednak nie wpłynęło na fakt, że z powodu medialnego sporu Depp stracił wiele kontraktów i szans na współpracę.

Para w świetle wypływający wciąż nowych faktów w sprawie szybko trafiła na banicję w świecie show-biznesu. Wiele osób się od nich odsunęło i nie byli oni tak mile widziani w sferze publicznej, jak wcześniej. To jednak powoli ulega zmianie i to, jak się okazuje, z wielką korzyścią dla aktora. Jego nowa współpraca robi wrażenie, bo żadna inna sława na jego miejscu wcześniej aż tyle nie zarobiła.

Johnny Depp znów stał się bogaty

Gwiazda Piratów z Karaibów nie miała szczęścia w miłości. Związek z Heard nie był pierwszym niewypałem w jego życiu miłosnym. Wcześniej już związał się z koleżanką z branży, a ta nawet wiele lat po rozstaniu nie szczędzi mu ostrych komentarzy. Jednak w życiu zawodowym poszło mu fenomenalnie, także tym razem. Artysta nawiązał niedawno nową współpracę, a w zasadzie przedłużył wcześniejszą, ale na zupełnie nowych warunkach.

Aktor od dawna był jednym z ambasadorów popularnego domu mody Dior. Stał się on nową twarzą perfum Dior Sauvage, które niegdyś były promowane przez Alaina Delona. Kontynuacja współpracy z Deppem kosztowała markę aż 20 milionów dolarów. Inny popularny aktor i twarz Diora Homme, Robert Pattinson, otrzymał jedynie 12 milionów za reklamę. Nawet sam Brad Pitt przy promocji Chanel No.5, flagowego zapachu tego brandu, nie zarobił choćby połowy tej kwoty, co jego kolega z branży. To rekordowa suma, gdy chodzi o reklamę zapachu perfum.

Dom mody Dior miał jednak dobre przeczucie, by zamiast zrywać kontrakty z gwiazdorem Marzyciela, wspierać jego karierę. Ryzyko wizerunkowe opłaciło się, ponieważ perfumy Sauvage są obecnie drugą najpopularniejszą serią marki, która od 2022 roku zanotowała przychód większy o aż 13 proc., jak podaje Businnes of Fashion.

Znacie już zapach, którego twarzą jest Johnny Depp?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Małgorzata Ohme - fot. Instagram @gosiaohme

Małgorzata Ohme pokazała się w sukni ślubnej. „Jest dobrze, naprawdę dobrze”. Czy gwiazda wyszła za mąż?!

Lexy Chaplin ostro o Patrycji Mołczanow „B*tch, you’re obsessed”