w ,

Lexy Chaplin ostro o Patrycji Mołczanow „B*tch, you’re obsessed”


Lexy Chaplin jako jedna z topowych influencerek jest znana z tego, że nie angażuje się w publiczne konflikty. Ostatnio zaskoczyła jednak wszystkich ostrą odpowiedzią na zarzuty Patrycji Mołczanow.

Patrycja Mołczanow to influencerka znana z projektu Teamu X 2. Początki tego projektu nie były łatwe, ponieważ wszyscy członkowie byli porównywani do tych z projektu Team X 1. Widzowie spekulowali nawet, że to podobieństwo było celowym zabiegiem marketingowym. W tamtym okresie wszyscy członkowie Teamu X 1, z wyjątkiem Lexy Chaplin, wypowiadali się krytycznie o nowym projekcie. Julia Żugaj była porównywana do Julii Kostery, Czarek Nykiel do Kacpra Błońskiego, Karol Pieszko do Marcina Dubiela, a Patrycja Mołczanow właśnie do Lexy.

Ostatnio na kanale na Youtube Natsu pojawił się odcinek, „Dlaczego Patrycja się wyprowadziła?” w którym gościnnie wystąpiła Patrycja Mołczanow. Natalia Karczmarczyk zadawała jej pytania zarówno odnośnie kariery, jak i prywatne. Jedno z pytań, które padło w filmie brzmiało „Czy czujesz żal do Lexy za to jak powiedziała na rundkach?”, odnoszący się do sytuacji, w której Lexy przekręciła nazwisko Patrycji na „Mołczacza”.

Stwierdzam, że ta cała sytuacja jest bardzo absurdalna, taka no po prostu mega dziecinna, ale tak jak no ja to wyjaśniłam, ja po prostu nie znam się z Lexy, jedyne, z czego się znamy, to gdzieś tam z tych zaczepek, które na przykład ona na początku teamu…Mogę stwierdzić, że dosyć sporo hejtu gdzieś tam nakręciła w moją stronę, że gdzieś tam jestem jej kopią, podróbą, gdzie na przestrzeni czasu stwierdzam teraz, że to była po prostu totalnie nieprawda.

wyjaśniła influencerka.

Po zobaczeniu tego filmu, Lexy zdecydowała się odpowiedzieć na instastory, zaskakując widzów swoją bezpośredniością.

(…) Obserwuję kłamstwa tej osoby już od jakiegoś czasu, ale  w momencie kiedy ta osoba się już któryś raz wypowiada na mój temat, już mnie to wkurza, zamknij się, okej? Chodzi mi tutaj o Patrycję. Patrycja, co ty bezczelnie kłamiesz, tobie nie jest wstyd(…)?


Lexy w dalszych stories zaprzecza zarzutom Patrycji. Przypomina, że chociaż odcinki członków Teamu X 1 na temat członków Teamu X 2 miały świetną oglądalność, ona nigdy nie nagrała nic na ich temat.

23-latka zwraca uwagę na odcinek Teamu X 2, w którym udawali przez cały dzień członków Teamu X 1. W tym odcinku Patrycja Mołczanow z Cezarym Nykielem żartowali z relacji, która w tamtym okresie łączyła Lexy Chaplin i Marcina Dubiela.

https://www.tiktok.com/@emisya_14/video/7233744773838802203?_r=1&_t=8cYNiEnTGCB

Ej, wiesz co, może nagramy jakiegoś tiktoka z taką nutą, wiesz taką, coś, że ty mnie kochasz, coś w tym stylu? Musimy ten ship nakręcać, ja tylko z tego zarabiam teraz.

mówi w filmie Patrycja, wcielając się w rolę Lexy.

Lexy zarzuca młodszej influencerce, że się na niej wzorowała odkąd zaczęła nagrywać. 23-latka podsumowuje to słowami: „B*tch, you’re obsessed”.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Johnny Depp - fot. screenshot Youtube @webtomne

Johnny Depp wraca na salony. Gwiazdor ma nową współpracę. Żadna inna gwiazda TYLE na tym nie zarobiła!

Kinga Rusin odpowiada na wytoczony jej pozew i uderza w myśliwych. „To czyste okrucieństwo”