w

DramatDramat

To koniec przyjaźni Lexy Chaplin i Fagaty? Wypowiedź influencerki nie pozostawia wątpliwości. „Chciałabym nowych znajomych”

Lexy Chaplin, Fagata - fot. Instagram @whatever_lexy @fagataaa
Lexy Chaplin, Fagata - fot. Instagram @whatever_lexy @fagataaa

Lexy Chaplin i Fagata to jedne z najsłynniejszych polskich influencerek. Fani przyzwyczaili się do oglądania ich razem w mediach społecznościowych. Jednak najnowsze wypowiedzi i działania dziewczyn wskazują na to, że ich przyjaźń dobiegła końca. Co jest tego powodem?

Internauci po raz pierwszy poznali Lexy Chaplin, gdy została zaproszona do projektu Team X. Od razu zyskała ogromną sympatię widzów. Była dziewczyną, z którą młode fanki się utożsamiały. Jej znakiem rozpoznawczym było chodzenie w luźnych ubraniach i miłość do jedzenia fast foodów. Po rozpadzie projektu publika pozostała jej wierna. Chaplin długo miała nieskazitelny wizerunek, który niestety w tym roku nie ma się już najlepiej.

To właśnie za sprawą Teamu X influencerka poznała Agatę Fąk, znaną w sieci jako Fagata, która wtedy była partnerką założyciela projektu. Obecnie influencerka jest kontrowersyjną postacią w sieci. Często znajduje się w centrum uwagi przez konflikty z innymi internetowymi celebrytami.

Gdy dziewczyny zaczęły coraz częściej pokazywać się razem w mediach społecznościowych, internauci nie byli do tego pozytywnie nastawieni. Wizerunek Chaplin ucierpiał, ale przyjaciółki się tym nie przejęły. Jeździły razem na wakacje, a nawet zapoznały ze sobą swoje siostry. Wyraźnie było widać, że prywatnie są ze sobą bardzo blisko.

Lexy Chaplin i Fagata już się nie przyjaźnią

Niedawno powstała nowa federacja walk typu frak fight, której współwłaścicielką jest Chaplin. Jako że i ona, i jej sławna przyjaciółka występowały wcześniej jako zawodniczki, widzowie zaczęli się zastanawiać, czy można spodziewać się Fagaty w oktagonie Clout MMA.

Trzy dni temu konkurencyjna federacja, Fame MMA ogłosiła kartę walk na najbliższą galę. Fani tego typu rozrywki byli mocno zdziwieni, widząc Agatę Fąk jako zawodniczkę.

Profile influencerek od razu zostały prześwietlone przez wnikliwych internautów. Jak się okazało, po ogłoszeniu karty walk, Lexy dała Fagacie unfollow. Co ciekawe, ta druga nie zrobiła tego samego. W świecie internetowym odobserwowanie kogoś zwiastuje konflikt. Fani na Twitterze zaczęli spekulować, że pani włodarz konkurencyjnej federacji nie miała pojęcia, że jej przyjaciółka została zakontraktowana z Fame MMA. Żadna z nich na razie nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym doniesieniom.

Na profilu Lexy zaczęły się pojawiać różne InstaStories, które widzowie interpretowali jako zaczepki w stronę już byłej przyjaciółki. Influencerka zostawiła okienko na pytania od widzów. Od razu pojawiło się pytanie, czy przyjedzie na najbliższą galę Fame.

Nie – odpowiedziała krótko.

Opublikowała również fotkę ze spotkania z koleżankami. Były wśród nich siostry Lexy i siostra Fąk. Niestety, na próżno szukać na zdjęciu Fagaty.

To jednak inne nagranie zostało przez fanów zinterpretowane jako prawdziwa szpilka wbita w koleżankę z branży. Lexy leży na łóżku i żali się swoim widzom.

Bardzo chciałabym nowych znajomych, innych znajomych, znajomych, którzy nie są, że tak powiem, z Warszawki i nie są powiązani z tym światem influencerskim – mówi w filmiku.

Internauci już nie raz odkryli zerwania, konflikty, a nawet ciąże influencerów. Czy tym razem również mają rację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.

Patricia Kazadi - fot. Instagram @kazadi_official

Patricia Kazadi wspomina muzyczne show. To powiedziała o Edycie Górniak. „Nie brakuje mi jej”

Maryla Rodowicz - fot. Instagram @mary_la_la

Maryla Rodowicz ma poważny problem. Musi radzić sobie z „facetem podglądaczem”