w

Fagata rozgadała się na temat ROMANSU z Żabsonem. Influencerka wyjawiła szczegóły ich relacji sprzed lat. „Ja mam dziewczynę od jakiegoś czasu, ale możemy się dalej r*chać”

Fagata, Żabson - fot. Instagram @fagataa YouTube @wersow
Fagata, Żabson - fot. Instagram @fagataa YouTube @wersow

W najnowszym wywiadzie Fagata zdradziła szokujące szczegóły relacji, która łączyła ją z Żabsonem. Według słów influencerki raper podczas zbliżenia, przyznał, że ma dziewczynę. Co jeszcze ujawniła?

Agata Fąk znana jako Fagata to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek. Nie raz już udowodniła, że nie boi się kontrowersji. O jej związkach jest głośno od początku jej kariery internetowej. Kilka miesięcy temu Kacper Błoński wyjawił, że mieli przelotny romans. Fagata ma za sobą też kilka burzliwych rozstań, o których informowała w swoich mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się obserwatorom, że nawet Leonardo DiCaprio chciał spędzić z nią swoje urodziny.

Fagata ujawniła szczegóły romansu z Żabsonem

Co jakiś czas powraca temat romansu Fagaty i popularnego rapera Żabsona, do którego miało dojść kilka lat temu. Oboje przyznali się do tego, że coś ich łączyło, ale twierdzili, że byli wtedy singlami.

Fagata od pewnego czasu próbuje swoich sił w branży muzycznej. W grudniu wypuściła utwór, którego tekst zaskoczył fanów. Wiele osób uważa, że nawiązuje do dawnej relacji z raperem, sugerując, że gdy się spotykali, on był w związku.

R***asz ciągle d*pki a, a masz w domu babę. Może kiedyś znajdziesz taką jak ja baby mamę – głosi tekst Bandyckiej Jazdy.

Do tej pory były to tylko domysły. Teraz jednak Fąk postanowiła rozwinąć temat i zdradzić szczegóły relacji, która łączyła ją z artystą. W podcaście u Żurnalisty nazwała ich znajomość „relacją seksualną”, która miała jej pomóc zapomnieć o swoim poprzednim partnerze.

Ja go poznałam, jak byłam mega jakaś taka młoda, nie wiem, miałam już 17 lat. Potem, jak właśnie zerwałam ze Stuu, to ja mam tak, że lubię się pocieszać, i on był w moich DM-ach i stwierdziłam, że dobra, taki „seksoholik”, no to zobaczymy. No i zaczęłam się z nim umawiać. Dla mnie to była relacja czysto seksualna – mówiła.

Według relacji influencerki to Żabson miał zabiegać o to, by ich relacja nabrała bardziej romantycznego charakteru.

Pamiętam, jak on raz do mnie powiedział, czy moglibyśmy chociaż raz mieć romantyczny seks, a nie zawsze taki, że… Ewidentnie z jego strony było więcej uczuć, i nawet na przykład śniadanka mi robił. No i ja po jakimś czasie, wiadomo, też się zaczęłam wkręcać, bo stwierdziłam, że dobra, już jakiś czas nie jestem z tym Stuartem, już ewidentnie nie jest to tylko relacja seksualna, bo spędzamy razem czas, zostaję na noc i w ogóle.

Internetowa celebrytka wspomina imprezę z okazji urodzin muzyka. Twierdzi, że podczas zbliżenia wyznał jej, że ma dziewczynę. Mimo tego miał zaproponować Fagacie kontynuowanie romansu, ale w tajemnicy.

Przyszłam do niego na urodziny, dałam mu ten prezent, zaczęliśmy się całować, już była akcja. I on nagle mówi: Stop. Muszę ci coś powiedzieć, bo to mi na sumieniu ciąży. A ja myślałam, że on mi powie, że mnie kocha. No i wiesz, ja siedzę na nim w samym staniku i mówię: O co chodzi?. A on do mnie mówi: No bo ja mam dziewczynę od jakiegoś czasu i chcę ją pokazać w Internecie. Ale możemy dalej się ru*hać (…). Tylko nie mów nikomu, że się spotykamy, bo teraz to przypał – relacjonowała influencerka.

Ani Żabson, ani jego obecna partnerka nie zareagowali na razie na słowa Fagaty.

@zurnalista.pl

Cala rozmowa juz jest na moim kanale.

♬ dźwięk oryginalny – zurnalista.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 29 stycznia do 4 lutego. Koziorożec powinien skupić się na rodzinie, a Wodnik?

Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak