w

Patrycja Mołczanow zaniepokoiła fanów. Influencerka przeprasza i… kończy karierę? Niespodziewanie Fagata zabrała głos. „Mocne info”

Fagata, Patrycja Mołczanow - fot. Instagram @fagataa @patrycjamolczanow
Fagata, Patrycja Mołczanow - fot. Instagram @fagataa @patrycjamolczanow

Patrycja Mołczanow niespodziewanie dodała niepokojący post na Instagrama. Fani influencerki dopytywali, co dokładnie znaczą jej słowa. Chociaż ona postanowiła to przemilczeć, w tym samym czasie Fagata zdradziła pewne informacje, które internauci szybko powiązali ze słowami Mołczanow. Co się stało?

Patrycja Mołczanow to polska influencerka. Zdobyła popularność, dołączając do projektu Team X, wraz z Julią Żugaj, Moniką Kociołek, Natsu, Sheo, Piechem i Czarem. Po zakończeniu projektu każdy z uczestników poszedł w swoją stronę. Większość z nich wciąż nagrywa filmiki na YouTube’a i TikToka. Najlepszą karierę zrobiła zdecydowanie Julia Żugaj, która jest obecnie w trasie koncertowej.

Mołczanow na początku była porównywana do Lexy Chaplin, dziewczyny z poprzedniej edycji projektu. Patrycja nie miała łatwo, gdy zaczął się Team X 2. Widzowie śmiali się z jej powiedzonka, które powtarzała przy każdej okazji, wow mega, do tego stopnia, że stało się ono internetowym memem. Fani szybko wychwycili również, że uczestnicy nie są zżyci z nią tak bardzo, jak między sobą. Po zakończeniu projektu wystartowała inicjatywa Natalii Karczmarczyk nazwana Natsu World. Mołczanow dołączyła do tej ekipy, ale dosyć szybko z tego zrezygnowała. Mówiło się wówczas, że wyprowadziła się z wynajętej na potrzeby projektu willi bez słowa wyjaśnienia.

Patrycja Mołczanow odchodzi z internetu

Niespodziewanie na profilu instagramowym influencerki pojawił się post, który zaniepokoił fanów. Patrycja opublikowała swoje zdjęcie z krótkim opisem.

Dziękuję i przepraszam za wszystko, fajnie było.

Post podpisała jako L.. Chociaż zalała ją fala pytań, co oznaczają te słowa, od tamtej pory na Instagramie internetowej celebrytki panuje cisza.

W tym samym czasie Fagata na platformie X (dawniej Twitter) zdradziła pewną informację, którą widzowie szybko połączyli z influencerką z Teamu X.

Lil Lilly, co to ma być. Mocne info: family friendly influencerka [taka, która publikuje treści odpowiednie dla całej rodziny – przyp. red.] chce zniknąć i wrócić jako raperka. Czekamy Lil Lilly, która umoralniała inne influencerki i zes**ła się po pandorze, ogłosiła, że robi tylko family friendly. Nikt nie będzie lepszy niż ja jakby co – napisała Fagata.

Nie trzeba było długo czekać, by internauci połączyli kropki. Wskazówki są jasne, tym bardziej, że Patrycja podpisała post literką „L”. Na razie jednak nikt tej informacji nie potwierdził.

Muzyka nie jest branżą całkowicie obcą Patrycji Mołczanow. Przy okazji projektu Team X nagrała wiele piosenek. Jeden z jej solowych utworów pt. Kochałam bardziej stał się viralem na TikToku.

Chcielibyście zobaczyć ją w roli raperki?

@pantofelek.pl Czy Patrycja Mołczanow powróci jako raperka? 👀 #pantofelekpl #patrycjamolczanow #fagata ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Nina Terentiew, Krzysztof Respondek - fot. screenshot YouTube @Fakt fot. AKPA

Nina Terentiew ze wzruszeniem wspomina Krzysztofa Respondka. „Jego skromność była czymś TAK RZADKIM w show-biznesie”

Bitwa na śnieżki

Jak spędzić pierwszy i drugi dzień świąt z rodziną? Poradnik świąteczny