w

Patricia Kazadi wspomina muzyczne show. To powiedziała o Edycie Górniak. „Nie brakuje mi jej”

Patricia Kazadi - fot. Instagram @kazadi_official
Patricia Kazadi - fot. Instagram @kazadi_official

Patricia Kazadi jest znaną piosenkarką, choć na swoim koncie ma dopiero dwa albumy studyjne. Swoją drogę na szczyt zaczynała w młodym wieku. W trakcie jednego z programów miała okazję sprawdzić się przed samą Edytą Górniak. Dziś mówi, co naprawdę o niej myśli.

Patricia Kazadi jest dziś sławną wokalistką. Swoją karierę rozpoczyna od Szansy na sukces. Jednak to nie śpiew zapewnił jej początkową rozpoznawalność, a gra na szklanym ekranie. Wcielała się w rolę Anny Chełmickiej w serialu Egzamin z życia. Poza tym można byłą ją zobaczyć także w Londyńczykach, Na Wspólnej, Ranczu czy Świętym interesie.

Jednak to muzyka od zawsze była jej marzeniem. Pojawiła się w dwóch edycjach Jak oni śpiewają. To właśnie tam musiała radzić sobie z ocenami Edyty Górniak, która zasiadała w jury przez wiele edycji. Dziś Kazadi wspomina program i mówi szczerze, co myśli o polskiej diwie.

Patricia Kazadi szczerze o Edycie Górniak

Wokalistka często występowała w programach rozrywkowych. Można było ją zobaczyć w You can dance, Tańcu z Gwiazdami, X Factorze czy Jak oni śpiewają? To właśnie w tym ostatnim spotkała się z Edytą Górniak, która zasiadała w gronie jury. Dziś Kazadi przyznaje, że show Polsatu otworzyło jej drzwi do dalszej kariery, zapewniając napływ nowych ofert. Jak wspomina samą Górniak?

Słucham sobie Edyty bardzo często, więc nie brakuje mi jej. Dzisiaj się obudziłam i śpiewałam Kasztany. Często słyszę jej głos, lubię też te nowe propozycje. Myślę, że nie powiedziała ostatniego słowa. Myślę, że idzie taka płyta, że spadną nam peruki i buty z nóg. Czekam na to, bo ma głos i nie wiem, czy nie lepszy niż kiedyś — powiedziała dla Pudelka.

35-letnia piosenkarka sam program wspomina bardzo dobrze. Przyznała także, że darzy znaną jurorkę ogromnym szacunkiem i to z tego powodu jej komentarzy bała się najbardziej w trakcie show. Uważa, że polska diwa jeszcze może zaskoczyć wszystkich swoją twórczością.

Też myślicie, że Górniak jeszcze podbije listy przebojów?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Sylvester Stallone, Jennifer Flavin, Sistine Stallone, Sophia Stallone, Scarlet Stallone - fot. Instagram @officialslystallone

Sylvester Stalone z rodziną u papieża. Aktor ma trzy córki. Tak dziś wyglądają [FOTO]

Lexy Chaplin, Fagata - fot. Instagram @whatever_lexy @fagataaa

To koniec przyjaźni Lexy Chaplin i Fagaty? Wypowiedź influencerki nie pozostawia wątpliwości. „Chciałabym nowych znajomych”