w

Sylvester Stalone z rodziną u papieża. Aktor ma trzy córki. Tak dziś wyglądają [FOTO]

Sylvester Stallone, Jennifer Flavin, Sistine Stallone, Sophia Stallone, Scarlet Stallone - fot. Instagram @officialslystallone
Sylvester Stallone, Jennifer Flavin, Sistine Stallone, Sophia Stallone, Scarlet Stallone - fot. Instagram @officialslystallone

Sylvester Stallone jest jedną z największych legend w historii kina. Dziś ma 77 lat i dużą rodzinę. Aktor doczekał się pięciorga dzieci, w tym trzech córek. Jego pociechy wyrosły na piękne kobiety.

Sylvester Stallone jest aktywny w branży rozrywkowej od 1970 roku. Aktor swoimi rolami na zawsze wpisał się na karty historii, a jego bohaterowie stali się ważną częścią amerykańskiej kultury masowej. W końcu, kto nie zna Rocky’ego czy Rambo. Gwiazdor grał też w takich produkcjach, jak Kojak, No i co, doktorku?, Tango i Cash, Legendy Ringu czy Niezniszczalni.

Aktor doczekał się własnej gwiazdy w Alei Gwiazd w Los Angeles. Obecnie jest nie tylko aktorem, ale także producentem filmowym, scenarzystą i reżyserem. W życiu prywatnym również poszczęścił, bo doczekał się licznego potomstwa. Niedawno cała rodzina odwiedziła Watykan i spotkała samego papieża podczas prywatnej audiencji.

Sylvester Stallone z rodziną

Aktor miał burzliwe życie miłosne. W 1974 roku poślubił Sashę Czack. Gwiazdor i fotografka spotkali się w kinie, w którym oboje pracowali. Doczekali się dwóch synów — Sage’a i Seargeoha. Jednak ich związek rozpadł się ostatecznie w 1985 roku. Jeszcze w tym samym roku Stallone poślubił modelkę Brigitte Nielsen. Ich związek niestety szybko się zakończył, bo w 1987 roku byli już po rozwodzie. Z kolejną modelką, Jennifer Flavin, jest związany od 1996 roku. Para wzięła ślub w 1997 roku. Jeszcze niedawno para przechodziła kryzys, który omal nie zakończył się rozwodem. Ostatecznie udało im się dojść do porozumienia.

Aktor z obecną żoną doczekali się trzech córek — Sophie, Sistine Rose i Scarlet Rose. Wszystkie pociechy gwiazdora są już dawno dorosłe i wyrosły na piękne kobiety. Bardzo przypominają mamę. Najstarsza nawet poszła w jej ślady, zostając modelką. Z kolei dwie młodsze siostry wybrały dla siebie taką karierę, jak ojciec.

Zobaczcie, jak dziś wyglądają. Do kogo według Was są bardziej podobne?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Anita Sokołowska - fot. Instagram @anita_sokolowskaa

Anita Sokołowska rezygnuje z roli. „Przychodzi taki moment w życiu…”. Tak pożegnała aktorkę obsada

Patricia Kazadi - fot. Instagram @kazadi_official

Patricia Kazadi wspomina muzyczne show. To powiedziała o Edycie Górniak. „Nie brakuje mi jej”