w

Anita Sokołowska rezygnuje z roli. „Przychodzi taki moment w życiu…”. Tak pożegnała aktorkę obsada

Anita Sokołowska - fot. Instagram @anita_sokolowskaa
Anita Sokołowska - fot. Instagram @anita_sokolowskaa

Anita Sokołowska jest znaną aktorką. Na szklanym ekranie występowała w najpopularniejszych polskich serialach. Właśnie z jednego z nich postanowiła zrezygnować. Koledzy i koleżanki z planu postanowili pożegnać ją w wyjątkowy sposób.

Anita Sokołowska jest aktywna jako aktorka od 1999 roku. Debiutowała w telewizyjnej wersji Trędowatej w reżyserii Wojciecha Reweckiego. Grała wtedy podwójną rolę. Można także było ją zobaczyć w takich produkcjach, jak Sfora, Na dobre i na złe, Pensjonat pod Różą Kochaj mnie, kochaj czy Furioza. Jednak największą popularność przyniosła jej rola Zuzanny Markiewicz w serialu Przyjaciółki.

W rolę jednej z przyjaciółek wcielała się od początku produkcji, czyli od 2012 roku. Niedawno ogłosiła, że przyszedł czas pożegnać się z bohaterką. Jej koledzy i koleżanki z planu postanowili uczynić ostatni dzień w roli Sokołowskiej wyjątkowym.

Anita Sokołowska odchodzi z serialu

Aktorka przez ponad dekadę wcielała się w postać Zuzanny, grając u boku Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej i Joanny Liszowskiej. Panie stały się przyjaciółkami nie tylko na ekranie. Jednak wszystko kiedyś się kończy, a Sokołowska uznała, że dla niej nadszedł czas na zakończenie przygody w roli Markiewicz.

Moi Najlepsi
Dziś 1 odcinek 22 serii @przyjaciolkipolsat
Chciałam Was poinformować, że moja przygoda z „Przyjaciółkami” w tym sezonie się kończy.
Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, że potrzebują zmiany. Jestem głęboko przekonana, że dalej będziecie śledzić losy moich Przyjaciółek, bez energii mojej Zuzy. Dziewczyny — Struzia, Lisza i Soszka, są wspaniałymi aktorkami, przeżyłyśmy wiele chwil razem
na planie, doświadczałyśmy razem różnych emocji prywatnych i zawodowych, ale ZAWSZE byłyśmy dla siebie w wielkim szacunku i byłyśmy dla siebie wsparciem — z całego serca Wam Dziewczyny dziękuje — napisała na Instagramie.

W długim wpisie w mediach społecznościowych postanowiła podziękować nie tylko koleżankom z planu, ale także całej ekipie produkcyjnej i wszystkim współpracownikom. Nie zapomniała przy tym o widzach, którzy pokochali jej postać. Okazuje się, że ekipa także postanowiła się pożegnać i z tej okazji przygotowali dla aktorki małą imprezę pożegnalną. Nie zabrakło śmiechu, ale i łez.

Tak wyglądał ostatni dzień na planie całej czwórki przyjaciółek w komplecie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Maria Dębska - fot. Instagram @marysiadebska

Maria Dębska w końcu rozgadała się na temat relacji z Dawidem Podsiadło. Są PARĄ?!

Sylvester Stallone, Jennifer Flavin, Sistine Stallone, Sophia Stallone, Scarlet Stallone - fot. Instagram @officialslystallone

Sylvester Stalone z rodziną u papieża. Aktor ma trzy córki. Tak dziś wyglądają [FOTO]