w

Sylvester Stallone rozwodzi się z żoną po 25 latach małżeństwa! Jennifer podała oficjalny powód

Sylvester Stallone z żoną - fot. Instagram @officialslystallone
Sylvester Stallone z żoną - fot. Instagram @officialslystallone

Sylvester Stallone przez ponad ćwierć wieku był w związku małżeńskim z Jennifer Flavin. Nikt nie spodziewał się, że ich relacja przechodzi poważny kryzys. Żona aktora potwierdziła, że biorą rozwód.

Sylvester Stallone to popularny amerykański aktor, który uznawany jest za jedną z największych gwiazd światowego kina. Największą popularność zdobył, wcielając się w Rocky’ego Balboę i Johna Rambo. Choć coraz rzadziej pojawia się na szklanym ekranie, nadal wszystkie produkcje z jego udziałem cieszą się bardzo dużą oglądalnością.

Aktor ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jego pierwszą wybranką była Sasha Czack, a drugą Brigitte Nielsen. Wszyscy sądzili ze to właśnie Jennifer Flavin jest kobietą, na którą czekał całe życie. Przez ćwierć wieku byli nierozłączni, a owocem ich związku są trzy córki: Sophie, Sistine Rose i Scarlet Rose. Niestety rodzinna sielanka dobiegła końca.

Sylvester Stallone się rozwodzi

Nic nie wskazywało na to, że Sylvester i Jennifer przestali się dogadywać. Jeszcze 18 maja w mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym gwiazdor życzył ukochanej wszystkiego najlepszego z okazji okrągłej rocznicy ślubu.

Wszystkiego najlepszego z okazji 25. rocznicy ślubu dla mojej wspaniałej żony. Nie ma wystarczająco dużo słów, by opisać, co ta niesamowita, bezinteresowna, oddana, cierpliwa kobieta dla mnie znaczy i chciałbym spędzić z tobą kolejne 25 lat! Dziękuję kochanie! – pisał na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)

Kilka dni temu media obiegły zaskakujące wieści. Na początku sierpnia aktor opublikował w social mediach zdjęcie z ukochanym pupilem, bulmastifem o imieniu Butkus, który zagrał w dwóch pierwszych częściach Rocky’ego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obserwatorzy zauważyli jedną istotną zmianę w jego wyglądzie. Okazuje się, że Stallone zakrył sporych rozmiarów tatuaż z podobizną żony wizerunkiem wspomnianego psa.

Wtedy też rozpoczęli internetowe śledztwo. Szybko odkryli, że Jennifer przestała obserwować męża na Instagramie. Ostatnio atmosfera stała się jeszcze gorętsza, ponieważ opublikowała zdjęcie z córkami, które opatrzyła bardzo wymownym podpisem.

Te dziewczyny są dla mnie najważniejsze. Nic innego się nie liczy. Nasza czwórka na zawsze.

Krótko po tym zdecydowała się przerwać milczenie i w rozmowie z magazynem People przekazała, że jej małżeństwo dobiegło końca.

Ze smutkiem ogłaszam, że po 25 latach małżeństwa rozstaję się z mężem Sylvestrem Stallone i złożyłam pozew o rozwód — powiedziała.

Zagraniczne tabloidy przekazały, że Flavin domaga się sprawiedliwego podziału majątku. Mówi się, że powodem rozstania było to, że Sylvester ukrywał przed żoną znaczne sumy pieniędzy. People dotarło do informacji, że aktor podobno zaangażował się w celowe rozproszenie, uszczuplenie i/lub marnowanie aktywów małżeńskich, co miało niekorzystny wpływ ekonomiczny na wspólny majątek.

Mimo to modelka zapewniła, że zamierza utrzymywać dobre relacje z byłym partnerem. Spodziewaliście się takich rewelacji?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Andrzej Duda, Alaksandr Łukaszenka - fot. AKPA Piętka Mieszko, screenshot YouTube @BIEŁSAT PL

Łukaszenka nie ma najlepszego zdania o Andrzeju Dudzie. W publicznym przemówieniu straszył Polskę bombą atomową! „Nie uratują się”

Łukasz Płoszajski, Wiktoria Omyła - fot. AKPA/Kurnikowski

Łukasz Płoszajski już w pierwszym odcinku pożegnał się z „Tańcem z gwiazdami”. Jego partnerka nie gryzła się w język za kulisami