w

Lexy Chaplin założyła WŁASNĄ FEDERACJĘ! To CLOUT MMA zastąpi High League. Twarzą organizacji został Sławomir Peszko (WIDEO)

Lexy Chaplin, Sławomir Peszko - fot. Instagram @cloutmma
Lexy Chaplin, Sławomir Peszko - fot. Instagram @cloutmma

Ostatnio w sieci głośno zrobiło się o tym, że High League znalazł się w poważnych tarapatach i najbliższa gala nie dojdzie do skutku. Wtedy zaczęło przybywać głosów, że Lexy Chaplin planuje podbić rynek freak fightów własną federacją. Plotki okazały się prawdą!

Lexy Chaplin to popularna YouTuberka, która ogromną popularność zyskała w chwili, gdy dołączyła do Teamu X. Internauci pokochali jej poczucie humoru, dystans do świata i to, że nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów. Duży rozgłos przyniosła jej również federacja High League, w której stoczyła cztery walki i jak dotąd, trzy z nich wygrała.

23-latka chętnie relacjonuje swoją codzienność w mediach społecznościowych, choć w sieci uważana jest raczej za leniwą. Widzowie nie raz zarzucali jej, że nie wykorzystuje w pełni drzemiącego w niej potencjału, a przecież z tymi zasięgami w krótkim czasie mogłaby się dorobić fortuny. Wszystko wskazuje na to, że wzięła sobie te uwagi do serca i przygotowała dla fanów naprawdę coś wyjątkowego.

Lexy Chaplin założyła własną federację

Pierwsze plotki o tym, że Chaplin chce stworzyć federację, która wypełni lukę po High League rozpowszechnił Sylwester Wardęga. W krótkim nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych tajemniczo wspomniał, że dotarły do niego słuchy, że influencerka ma ambitne plany.

@pantofelek.pl @fansportu.pl #highleague #wardega #lexychaplin #news #pantofelekpl #greenscreenvideo ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

W końcu głos w tej sprawie zabrał Don Kasjo, włodarz Prime MMA. W rozmowie z FanSportu.pl zdradził, że faktycznie już wkrótce na rynku pojawi się nowa federacja, z Lexy na czele. Nie mylił się.

Nowa organizacja nazywać się będzie CLOUT MMA, a Chaplin będzie stała na jej czele. W środę 7 czerwca internat obiegła informacja, że drugą twarzą federacji jest Sławomir Peszko! Piłkarz, który ma na swoim koncie ponad 40 meczów z reprezentacją Polski w piłce nożnej, kilka dni temu ogłosił koniec karier. W tak krótkim czasie zaangażował się w kolejny zawodowy projekt.

Czegoś takiego na pewno się nie spodziewaliście. Dwa światy połączą się w jeden. To będzie mieszanka wybuchowa!

Lexy do ostatniej chwili utrzymywała wszystko w tajemnicy. Na publikację Wardęgi zareagowała śmiechem, czym odsunęła od siebie podejrzenia. Teraz udowodniła, że zarzucane jej lenistwo w rzeczywistości było przykrywką, bo w tym czasie snuła ambitne plany i czekała na swoje pięć minut. Ten moment przyszedł szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

@pantofelek.pl #stitch z użytkownikiem @Pantofelek.pl bedziecie ogladać Clout MMA federację Lexy Chaplin i Sławomira Peszko? #pantofelekpl #lexychaplin #cloutmma #slawomirpeszko ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

Jesteście ciekawi, którzy influencerzy dołączą do CLOUT MMA? Typujcie w komentarzach pod artykułem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @_marta_ku_

Dawid Kubacki przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia żony. „Ktoś ciągle musi być z Martą w domu”

Shannen Doherty - fot. Instagram @theshando

Shannen Doherty od lat walczy z nowotworem piersi. Właśnie przekazała przykre wieści. Ma przerzuty do mózgu. „Boję się”