w

Była żona Michała Wiśniewskiego wpadła w tarapaty. SYNDYK wystawił dom Magdy Femme na sprzedaż! Ona twierdzi, że to ŻART

Michał Wiśniewski, Magda Femme - fot. Niemiec/AKPA
Michał Wiśniewski, Magda Femme - fot. Niemiec/AKPA

Magda Femme i Michał Wiśniewski długo ukrywali, że są małżeństwem. W końcu, gdy prawda ujrzała światło dzienne, okazało się, że biorą rozwód. Mimo upływu lat, ich relacje wciąż pozostają napięte, choć mają ze sobą wiele wspólnego.

Michał Wiśniewski chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak o jego pierwszym małżeństwie wiadomo niewiele. Długo ukrywał przed fanami, że jest mężem pierwszej wokalistki Ich Troje, Magdy Femme. Po raz pierwszy spotkali się w prowadzonym przez artystę klubie karaoke. Od razu oczarowała go swoim głosem, w efekcie czego złożył jej propozycję współpracy. W końcu oprócz wspólnej pasji połączyło ich płomienne uczucie, ale przed ślubem piosenkarz postawił ukochanej jeden warunek:

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy — powiedziała Femme w wywiadzie dla Vivy!.

Przystała na to, ponieważ wtedy nie zdawała sobie sprawy z tego, że tak naprawdę nie będzie mogła żyć z mężem tak, jak inne pary. Ich relacja nie trwała jednak długo. W 2001 roku wzięli rozwód, a później zaczęło się wspólne pranie brudów na forum publicznym. W krótkim czasie Magda ogłosiła, że Michał nie był jej wierny i w trakcie trwania małżeństwa zdradzał ją z Martą Mandrykiewicz, znaną jako Mandaryna. Lata mijały, a oni wciąż rzucali pod swoim adresem kolejne oskarżenia.

Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego — napisała w czasie, gdy rozwodził się z Dominiką Tajner.

W końcu ich temat nieco przycichł, ale relacje do dzisiaj mają oschłe, choć tak naprawdę mają ze sobą wiele wspólnego.

Magdzie Femme grozi bankructwo?

Femme niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i unika blasku fleszy. Nie wszystko jednak udało jej się ukryć, jak chociażby to, że wisi nad nią wizja bankructwa. Twoje Imperium ustaliło, że stosunkowo nie dawno w sieci pojawiło się ogłoszenie syndyka, który wystawił na sprzedaż jej dom w Krupiej Wólce koło Warszawy.

Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi 939 877 złotych — napisano.

To zdaje się jasno potwierdzać, że piosenkarka ma poważne problemy finansowe. Dziennikarze nie poprzestali na tym i zwrócili się do niej z prośbą o komentarz. Nie spodziewali się jednak takiej odpowiedzi, bowiem Magda powiedziała, że ktoś postanowił sobie z niej… zażartować.

Zgłosiliśmy to. Ktoś sobie z nas zażartował — skwitowała.

Tygodnik Twoje Imperium mimo to postanowił zagłębić się w tę sprawę, co okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ na jaw wyszły kolejne, zaskakujące fakty:

Przyznanie się do kłopotów finansowych to nic przyjemnego, ale artystka zapomniała, że dane w postępowaniu upadłościowym są jawne. Lista wierzytelności piosenkarki trafiła do sądu w 2020 roku — czytamy na łamach tabloidu.

Na tym nie koniec. Dziennikarze skontaktowali się z kancelarią, która miała obsługiwać upadłość Femme. Tam udało im się potwierdzić, że złożyła ona wniosek o umorzenie postępowania. Teraz jej losy spoczywają w rękach sądu.

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości jest nieaktualne, albowiem upadła Magda Femme złożyła wniosek o umorzenie postępowania upadłościowego — miała przekazać tygodnikowi Monika Cichońska z Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego Tycjana Saltarskiego.

Myślicie, że uda jej się uratować majątek?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Blanka Stajkow odniosła wielki sukces. „Bejba” przebiła sanah i Podsiadło!

Johnny Depp przekazał smutne informacje o swoim zdrowiu. Musiał odwołać koncerty.  „Zrobiło się gorzej niż lepiej”