w

Maciej Dowbor po zwolnieniu mamy chciał odejść z Polsatu! Dziennikarka od razu zareagowała: „ZABRONIŁAM MU”

Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official, @maciej_dowbor
Katarzyna Dowbor, Maciej Dowbor - fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official, @maciej_dowbor

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu wstrząsnęło wszystkimi fanami programu Nasz nowy dom. Teraz okazuje się, że równie silny zawód przeżyliby widzowie formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, bowiem syn dziennikarki chciał rozstać się ze stacją.

Katarzyna Dowbor jest popularną dziennikarką z ogromnym doświadczeniem zawodowym. W telewizji regularnie pojawia się od blisko czterdziestu lat, a przez ostatnią dekadę realizowała się jako prowadząca format Nasz nowy dom. Widzowie pokochali jej charyzmę i dobroduszność, przez co nawet nie wyobrażali sobie, by kiedyś mogło jej zabraknąć. Dlatego też wieść o tym, że została zwolniona z Polsatu, wstrząsnęła całym internetem.

Internet zalała fala oburzenia oraz życzliwych słów pod adresem Dowbor. W tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie syna, Macieja Dowbora oraz jego żony, Joanny Koroniewskiej. Oboje bardzo się starają, by uśmiech nie zniknął z jej ust, tym bardziej po tym, jak została potraktowana przez nowego dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka.

W pierwszym wywiadzie po zwolnieniu zdradziła, że o spotkaniu z pracodawcą dowiedziała się przez SMS i była przekonana o tym, że będą rozmawiali o kolejnej edycji Naszego nowego domu. Gdy odwiedziła siedzibę stacji, dowiedziała się, że to koniec jej przygody z programem.

Poczułam się upokorzona, dostałam komunikat, że spowalniam ten pociąg. Nie mając argumentu dotyczącego moich umiejętności zawodowych, zastosowano taki – nieprawdziwy – że nie daję rady fizycznie i psychicznie. Myślę, że właśnie o upokorzenie chodziło.

Podczas kolejnej rozmowy z dziennikarzami ujawniła kolejne szokujące fakty.

Maciej Dowbor chciał odejść z Polsatu po zwolnieniu matki

W krótkim czasie zaczęto spekulować, czy Maciek podzieli los matki. Rzekomo w krótkim czasie skontaktował się z produkcją programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, by porozmawiać o swojej przyszłości. Wielu widzów podejrzewało, że w akcie solidarności z Katarzyną Dowbor sam rzuci wypowiedzenie na stół. Dziennikarka wyjaśniła, że faktycznie miał taki plan, jednak od razu mu to odradziła.

Absolutnie zabroniłam mu. Powiedziałam: „Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program [Twoja twarz brzmi znajomo – przyp. red.]. Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała — powiedziała w programie Express wieczorny.

Podczas tego wywiadu wspomniała również o niespodziance, jaką syn przygotował dla niej podczas ostatniego Polsat SuperHit Festiwal w Opolu. Dziennikarz nieoczekiwanie zwrócił się do niej ze sceny i złożył życzenia z okazji Dnia Matki. Katarzyna przyznała, że nie spodziewała się, że zrobi dla niej coś takiego.

To było cudowne. Powiem szczerze, że bardzo, bardzo mnie to wzruszyło. Nie spodziewałam się tego, bo on mi nic nie powiedział, bo to było na żywo. Oglądałam oczywiście festiwal, oglądałam syna w akcji — dodała.

Myślicie, że już wkrótce zobaczymy Katarzynę Dowbor w nowym programie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Johnny Depp przekazał smutne informacje o swoim zdrowiu. Musiał odwołać koncerty.  „Zrobiło się gorzej niż lepiej”

Robert Karaś nie poddał się i pobił rekord świata. Teraz ujawnił, kiedy miał najtrudniejszy moment: „Byłem złamany”