w

SuperSuper HahaHaha

[VIDEO] Władimir Putin umiera?! Omal nie zwymiotował podczas ważnego spotkania. Kreml przygotowuje się na najgorsze.

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube
Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Od dłuższego czasu media na całym świecie rozpisują się o problemach zdrowotnych Władimira Putina. Najnowsze nagranie potwierdza, że jest w bardzo złej formie. Nie da się ukryć, że ciężko znosi chemioterapię.

Władimir Putin cieszy się niechlubną opinią niemalże na całym świecie. Odkąd wojska rosyjskie na jego rozkaz zaatakowały Ukrainę, media z całego świata bacznie mu się przyglądają i szukają informacji na jego temat. Ostatnio coraz częściej piszą o tym, że jest poważnie chory. Nie od dziś wiadomo, że otacza się lekarzami, jednak jakiś czas temu portal Projekt odkrył, że znajduje się on pod opieką Jewgienija Seliwanowa, wybitnego specjalisty z zakresu diagnozowania i leczenia chirurgicznego osób chorujących na nowotwór tarczycy.

Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow — czytamy w przedstawionym raporcie.

W związku z powyższym miał przejść poważną operację ratującą życie. Informację tą potwierdził portal New Lines, który wskazał, iż posiada nagranie, na którym rosyjski oligarcha związany z Kremlem opisuje prezydenta jako bardzo chorego na raka krwi.

Władimir Putin umiera?

Na tę chwilę nie wiadomo, czy Putin cierpi na raka żołądka, białaczkę czy też Parkinsona. Zagraniczna prasa donosi, że Kreml zaczął przygotowywać się już na najgorsze. Prezydent federacji podobno przyjmuje mnóstwo leków sterydowych oraz poddał się chemioterapii, która ma pomóc w walce z chorobą, ale i wyniszcza jego organizm. Włoski dziennik potwierdził, że jest już po zabiegu.

Istnieją dowody na to, że około tydzień temu Putin został w pośpiechu przetransportowany do kliniki — informowała La Stampa.

Dziennikarze poinformowali również, że Kreml przygotował się na dłuższą nieobecność Putina. Rzekomo zatrudniono jego sobowtóra, który ma go zastępować podczas wszystkich publicznych wystąpień. Pewne jest, że nigdy nie poznamy prawdy, ponieważ rosyjskie media wszystko zatuszują, po to, by Rosjanie nie dowiedzieli się o jego problemach.

Pewnych rzeczy jednak nie da się ukryć. Ostatnio Władimir spotkał się z Siergiejem Czemiezowem, szefem Rostecu i rosyjskim oligarchą. Mężczyzna złożył mu sprawozdanie z dotychczasowych działań militarnych jego konglomeratu. Jak podaje Mirror, materiał wideo z ich rozmowy został wyemitowany w telewizji 18 maja.

Kamery były zwrócone na Putina, który walczył ze swoim organizmem. Niemal przez cały czas milczał, a gdy już próbował się wypowiedzieć, z trudem składał zdania. Internauci przeanalizowali nagranie i dostrzegli, że kilkukrotnie nerwowo zaciskał zęby, próbując powstrzymać mdłości. W pewnym momencie w jego oczach pojawił się też łzy.

Poniżej możecie obejrzeć fragment wspomnianego wcześniej materiału.

Myślicie, że faktycznie Władimir Putin jest chory, czy też fakt, iż wojna w Ukrainie trwa dłużej, niż planował, bardzo odbija się na jego psychice?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ukraińcy znaleźli nietypowy sposób na podkradanie się do rosyjskich czołgów. Wykorzystują… zmodyfikowane elektryczne motorowery

Johnny Depp, Camille Vasquez, fot. screenshot YouTube

Johnny Depp ma romans ze swoją prawniczką?! Internauci nie mają co do tego wątpliwości po tym, co zobaczyli na sali sądowej