w

Izabela Zabielska stanowczo odpowiedziała Justynie Steczkowskiej. Skomentowała obraźliwy wpis. „Jest to trochę przykre”

Izabela Zabielska, Justyna Steczkowska - fot. Instagram @izabela_zabielska @justynasteczkowska
Izabela Zabielska, Justyna Steczkowska - fot. Instagram @izabela_zabielska @justynasteczkowska

Kilka dni temu na profilu na Instagramie Justyny Steczkowskiej pojawił się TikTok, który w odczuciu wielu fanów uderzał w Izabelę Zabielską. TikTokerka przerwała milczenie. Jak odniosła się do tej sprawy?

68. Konkurs Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Justyna Steczkowska to wokalistka z wieloletnim doświadczeniem, a także jedna z głównych faworytek do reprezentowania Polski. Wśród jej konkurencji znalazła się m.in. tiktokerka Izabela Zabielska, której piosenka Nowhere To Go, ma również wielu zwolenników. Obie panie mają duże grona fanów, które chętnie okazują wsparcie swoim ulubionym artystkom w mediach społecznościowych.

Zabielska komentuje obraźliwy wpis na profilu Steczkowskiej

Niektórzy fani posunęli się o krok za daleko w działaniach promujących swoje ulubione piosenki. Pewna użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie z filtrem klauna, opatrzone podpisem:

To będzie nasz wygląd, jeśli Polska wystawi na Eurowizję random nutę tiktokerki zamiast słowiańskiego dobytku tak utalentowanej muzycznie i w performance Steczkowskiej.

Ten filmik został opublikowany na InstaStories Justyny Steczkowskiej. Chociaż po kilku sekundach został usunięty, czujni fani zdążyli je zauważyć. Autorka nagrania nie wymienia nikogo z nazwiska, ale internauci są przekonani, że uderza w Zabielską.

Ta wiadomość dotarła do TikTokerki. Stanowczo zareagowała na obraźliwy wpis.

To trochę przykre, że kobieta, która w pewien sposób była moim autorytetem, uszczypnęła początkującą artystkę, czyli mnie. Ten TikTok to hejt na mnie i props dla Justyny. Uważam, że repostowanie tego jako osoba publiczna i duża wokalistka jest trochę nie na miejscu, zwłaszcza, że ja wypowiadałam się o Justynie zawsze pozytywnie – powiedziała Zabielska.

Na dowód swoich słów dołączyła fragment wywiadu, w którym zapytana o piosenkarkę, chwali jej umiejętności wokalne.

Zgadzacie się z Zabielską?

@izabelazabielska

No hard feelings ale troszke przykro

♬ dźwięk oryginalny – 🎙IZABELA ZABIELSKA🎙
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Książulo, Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official, YouTube @Ksiazulo

Książulo przetestował pączki od Magdy Gessler. Cena zwaliła go z nóg. „Nie mogę tego przetrawić. Za 22 złote jem obiad, a to jest nadal pączek”

Maja Bohosiewicz - fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz wspomina swój ślub. To był prawdziwy KOSZMAR. „Nie byłam na swoim weselu”