w

SuperSuper HahaHaha

Elon Musk wyzwał Putina na pojedynek, którego stawką jest Ukraina! Odpowiedział mu Rogozin

Elon Musk, Władimir Putin, Dmitrij Rogozin
Elon Musk, Władimir Putin, Dmitrij Rogozin

Elon Musk wpadł na nietypowy pomysł. Wyzwał prezydenta Rosji na pojedynek, którego stawką jest Ukraina. Co miał na myśli?

Elon Musk jest biznesmenem, który jest założycielem lub współzałożycielem następujących firm: SpaceX, PayPal, Tesla, Neuralink i Boring Company. Obecnie zajmuje pierwsze miejsce w rankingu miliarderów Forbesa.

Musk jest człowiekiem nadwyraz przedsiębiorczym i pomysłowym. Nie tylko świetnie radzi sobie w pracy, ale i w życiu prywatnym. Wspólnie ze swoją partnerką, Grimes, wychowuje dwoje dzieci. Starszy syn otrzymał imię X Æ A-Xii, a urodzona w ubiegłym roku córka, to Exa Dark Sideræl.

W ostatnich dniach przedsiębiorca skupił całą swoją uwagę na wojnie toczącej się tuż za naszą wschodnią granicą. Nie pozostał obojętny na sytuację Ukraińców i w ramach wsparcia udostępnił im sieć satelitów telekomunikacyjnych firmy SpaceX. To jednak nie koniec jego działań. Zdaje się, że wpadł na szalony pomysł.

Elon Musk wyzwał Władimira Putina na pojedynek

Miliarder jako jedyny człowiek na świecie zdecydował się publicznie wyzwać Władimira Putina na pojedynek, którego stawką jest Ukraina. W krótkim wpisie udostępnionym na Twitterze napisał:

Niniejszym wyzywam Władimira Putina na pojedynek. Stawką jest Ukraina

Z uwagi na brak odzewu ze strony rosyjskiej, oznaczył w komentarzu profil Kremla i napisał:

Czy przyjmujesz to wyzwanie?

Internauci podejrzewali, że to jedynie żart. On jednak zapewnia, że tak nie jest:

Jestem absolutnie poważny.

W związku z powyższym miliarder zdecydował się wyzwać Władimira na pojedynek. Co ciekawe, jakiego propozycję bardzo poważnie potraktował Dmitrij Rogozin, były zastępca przewodniczącego rządu Federacji Rosyjskiej. W odpowiedzi przytoczył fragment bajki pt. Bajka o popie i jego parobku Osiłku autorstwa Aleksandra Puszkina:

Ty, mały diabełku, jesteś jeszcze młody, Rywalizuj ze mną słaby; To byłaby tylko strata czasu. Wyprzedź najpierw mojego brata – napisał.

Elon nie przeszedł obok tego obojętnie i niezwłocznie mu odpowiedział. Wpis opatrzył bardzo wymowną grafiką.

Widzę, że jesteś twardym negocjatorem! Ok, możesz mieć 10% więcej pieniędzy z pay-per-view.

W komentarzu wyśmiał też jego cytat, proponując, że mogą założyć razem klub książki:

I… hm… [macha ręką] powinniśmy stworzyć klub książki. „Głupiec z sercem i bez umysłu jest tak samo nieszczęśliwym głupcem, jak głupiec z umysłem bez serca”. Fiodor Dostojewski, Idiota

Nieco później amerykański miliarder przyznał, że 50% tweetów pisze, siedząc na porcelanowym tronie. Co bardzo nie spodobało się reprezentantowi federacji:

Elon, wyjdź z toalety, wtedy porozmawiamy.

Wiele osób już zaczęło wyobrażać sobie, jak miałby wyglądać taki pojedynek. Na szczęście wiele wskazuje na to, że była to jedynie akcja, której celem jest wypromowanie zbiórki Wyślij Putina na Jowisza, która trwa na stronie Putina.net. Organizatorzy wyjaśnili, jaki jest jej cel:

Wspomóż nas, aby zbudować rakietę, którą wyślemy krwawego dyktatora daleko stąd.

Głównym założeniem jest, by zebrać 100 mln dolarów, które zostaną przekazane na pomoc Ukraińcom, a także odbudowę zrujnowanej infrastruktury. Internauci chętnie wpłacają pieniądze, a do akcji przyłączył się sam Elon Musk. Wicepremier Fedorow natychmiast napisał na Twitterze:

Jestem pewien, że Elon Musk jest w stanie wysłać Putina na Jowisza.

W związku z powyższym miliarder zdecydował się zaproponować prezydentowi federacji pojedynek. Na tę chwilę nie wiadomo, co miał na myśli, pisząc, że stawką jest Ukraina. Nie mniej jednak udało mu się zwrócić na siebie uwagę Rosjan, a to już spory sukces.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Morawiecki i Kaczyński w Kijowie. Są pierwsze zdjęcia z delegacji [ZDJĘCIA]

Marina Owsjannikowa

Rosyjska dziennikarka Marina Owsjannikowa ukarana za wtargnięcie do rosyjskiej telewizji! Znamy wyrok sądu