w

Marcin Hakiel zdradził Katarzynę Cichopek?! Wystarczył krótki komentarz, by wszystko stało się jasne

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek
Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek

Marcin Hakiel krótko po rozstaniu z Katarzyną Cichopek wszedł z fanami w dyskusję. Podczas zabawy na Instagramie odpowiedział na bardzo intymne pytanie. Czy zdradził żonę?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez 14 lat tworzyli zgrane małżeństwo, które przez wielu postrzegane było jako wzór do naśladowania. Regularnie pojawiali się razem na imprezach branżowych, podczas których nie szczędzili sobie czułości. W przeszłości zostali zaproszeni jako jurorzy do programu Czar par, w którym udzielali wskazówek oraz opowiadali o tym, jak dbają o podtrzymanie ognia w małżeństwie.

Nic nie wskazywało na to, że ich uczucie zaczęło się wypalać. Nieoczekiwanie udostępnili na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin-Hakiel.

Czy Marcin Hakiel zdradził Katarzynę Cichopek?

Wiele osób zastanawiało się, co bezpośrednio przyczyniło się do rozpadu ich małżeństwa. Informator Pomponika zdradził, że spory wpływ na to mogła mieć zazdrość tancerza o to, że Katarzyna odnosi kolejne sukcesy zawodowe, a on stanął w miejscu.

Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor – tłumaczyło źródło tabloidu.

Hakiel zaczął już wprowadzać pierwsze zmiany w swoim życiu prywatnym. W pierwszej kolejności zadbał o swój wygląd. Nie tylko mocno skrócił włosy, ale i bardzo je rozjaśnił. W nowym wydaniu niemal wcale nie przypomina dawnego siebie.

Tancerz aktywnie udziela się na Instagramie, jednak dotychczas swoją działalność w social mediach opierał głównie na publikowaniu nowych zdjęć i filmików. Tym razem postanowił zorganizować dla swoich obserwatorów zabawę, podczas której mogli zadawać mu pytania. Można domyślić się, że nie wszystkie zaakceptował, jednak na jedno z nich postanowił odpowiedzieć.

Czy pan zdradził? – zapytał internauta.

Marcin Hakiel od razu udzielił odpowiedzi:

Nie.

Można zatem przypuszczać, że to nie niewierność małżeńska przekreśliła ich relację. Nie wiadomo jednak, jak odpowiedziałaby na to pytanie Katarzyna Cichopek. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na oficjalne informacje w tej sprawie.

Poniżej możecie zobaczyć, na jakie pytania jeszcze udzielił odpowiedzi.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

McDonald's - Rosja

Rosja zastępuje McDonald’s własną siecią. Nawet logo wygląda podobnie

Maja Hyży

Maja Hyży przekłuła rocznej córeczce uszy. Wszystko zrelacjonowała w sieci. „Nie hejtujcie mnie”