w

Maja Hyży przekłuła rocznej córeczce uszy. Wszystko zrelacjonowała w sieci. „Nie hejtujcie mnie”

Maja Hyży
Maja Hyży

Maja Hyży dba o to, by jej córka od najmłodszych lat świetnie się prezentowała. Pochwaliła się, że przekłuła jej uszy. Wszystko zrelacjonowała w sieci.

Maja Hyży zyskała popularność dzięki udziałowi w trzeciej edycji X Factor. O miejsce w finale walczyła ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży. Ostatecznie odpadła w półfinale zajmując 4. miejsce. Na rynku muzycznym zadebiutowała z albumem studyjnym W chmurach, dzięki któremu w krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów.

W ostatnim czasie ponownie zrobiło się o niej głośno. Po rozstaniu z Hyżym związała się z Konradem Kozakiem. Para krótko po tym powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko, Antoninę. Oprócz tego wychowują także bliźniaków z jej poprzedniego związku – Wiktora i Alexandra. Wkrótce ich rodzina powiększy się o nowego członka rodziny, ponieważ wokalistka jest w ciąży.

Maja Hyży przekuła uszy rocznej córeczce

Maja od lat umiejętnie łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Regularnie pojawia się na scenie. Telewizja Polska regularnie zaprasza ją na największe wydarzenia muzyczne, podczas których zachwyca słuchaczy swoim pięknym głosem.

Mimo iż wokalistka ma wiele zobowiązań, każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi dziećmi, tym bardziej że jej córeczka ma dopiero roczek i bardzo potrzebuje bliskości mamy. Maja wprost oszalała na jej punkcie. Codziennie stylizuje ją w piękne ubranka, a teraz postanowiła przekłuć jej uszy.

Z racji, że jest to bardzo kontrowersyjny temat, utrzymywała wszystko w tajemnicy. Dopiero gdy było po fakcie, zdecydowała się zdać swoim fankom krótką relację.

Wczoraj przekłuliśmy uszy Tosi. Powiem Wam, że Tośka była bardzo dzielna, zadowolona. Wiadomo, jak było samo przekłucie, dwie osoby przekłuwały na raz. Ja nie wiem, ona może z pięć sekund płakała, a później już zapomniała. Ona pewnie nie pamięta i nie wie o tym do teraz, że ma kolczyki w uszkach. Wczoraj jak jej przemywałam i zakrapiałam, to taką dziwną minę zrobiła, ale ogólnie jest spoko – opowiadała na Instastory.

Artystka od razu poprosiła swoich obserwatorów o to, by uszanowali jej decyzję i nie pisali negatywnych wiadomości.

Wygląda przesłodko. Nie hejtujcie mnie, bo ja wiem, że będą i przeciwnicy i zwolennicy tak wczesnego przekuwania, ale to my decydujemy, a nie Wy – powiedziała.

Poniżej możecie zobaczyć, jak Antosia wygląda z kolczykami w uszach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcin Hakiel, Katarzyna Cichopek

Marcin Hakiel zdradził Katarzynę Cichopek?! Wystarczył krótki komentarz, by wszystko stało się jasne

Kaja Godek

Kaja Godek ruszyła z akcją informacyjną wśród Ukrainek. Rozdaje im odrażające ulotki antyaborcyjne. Pomocne?