w

SuperSuper DramatDramat

Dlaczego Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozstali? Znajomy pary ujawnia powody

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w piątkowy poranek poinformowali o rozstaniu. Znajomy małżonków rozgadał się na ich temat i ujawnił powody.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli razem przez 17 lat. Poznali się podczas przygotowań do programu Taniec z gwiazdami i w krótkim czasie zrodziło się między nimi płomienne uczucie. Wspólnie wywalczyli pierwsze miejsce, a później zaczęli snuć plany na przyszłość. 20 września 2008 roku wzięli ślub, a rok później powitali na świecie pierwsze dziecko – syna Adama. Gdy miał niespełna cztery lata na świat przyszła jego siostra – Helena.

Małżonkowie zdawali się tworzyć świetnie dobraną parę. Nikt nie spodziewał się, że mogą przechodzić kryzys, choć czujni fajni zauważyli, że od kilku miesięcy nie publikują w sieci wspólnych zdjęć. Mimo to żadne z nich nie zabierało głosu w tej sprawie. Dopiero teraz zdecydowali się wydać oficjalne oświadczenie.

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin-Hakiel

Znajomy Cichopek i Hakiela ujawnia powody ich rozstania

Wiele osób z pewnością zastanawia się, co przyczyniło się do podjęcia przez nich takiej decyzji. Sami zainteresowani przekazali, że to ich jedyny komentarz w tej sprawie. Portal Pomponik dotarł do osoby z ich otoczenia, która twierdzi, że głównym powodem była zazdrość tancerza o to, że jego żona odnosi sukcesy zawodowe.

Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor – tłumaczył Pomponikowi informator.

Z jego słów można wywnioskować, że w grę wchodzi urażona męska duma. Cichopek jest obecnie u szczytu popularności. Nie tylko regularnie pojawia się w M jak miłość, z którym związana jest od ponad dwóch dekad, ale i realizuje się jako prowadząca Pytanie na śniadanie. Przez lata zgromadziła też wokół siebie spore grono fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 500 tysięcy osób. Mało która gwiazda może pochwalić się takim osiągnięciem.

Prasa donosiła także o sporych problemach szkoły tańca, którą prowadzi Marcin. Niestety pandemia koronawirusa mocno uszczupliła jego fundusze. W tym czasie jego partnerka zarabiała krocie nie tylko za pracę przy wymienionych wcześniej produkcjach, ale i za reklamy w social mediach. Szacuje się, że za jeden post sponsorowany mogła zgarniać nie mniej niż 5 tysięcy złotych. Ponadto Telewizja Polska bardzo docenia jej talent i cały czas składa jej nowe oferty współpracy.

Telewizja widzi duży potencjał w Cichopek i wiąże z nią poważne plany. Ostatnie doniesienia, jakoby produkcja była z niej niezadowolona, to plotki. Kaśka podoba się widzom, jest lubiana i produkcja to widzi. Sukcesy żony, paradoksalnie, mogą bardzo boleć – mówi informator Pomponika.

Myślicie, że to faktyczny powód ich rozstania?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Magda Gessler

Magda Gessler podejmuje współpracę tylko po spełnieniu tych warunków. Lista jest naprawdę długa

Natalia Siwiec

Rodzina Natalii Siwiec wkrótce się powiększy! Modelka pochwaliła się uroczym zdjęciem. „Jeju, jaka kruszynka”