w

Anna Wendzikowska nie wytrzymała. „Byłam zdradzana w trakcie ciąży”. Pokazała dowody

fot. AKPA

Anna Wendzikowska za pośrednictwem Instagrama wyznała, że jej partner zdradzał ją, gdy była w ciąży. Na dowód pokazała zdjęcie.

O Annie Wendzikowskiej zrobiło się ostatnio bardzo głośno. 41-latka zakończyła bowiem wieloletnią współpracę z TVN. Przez 15 lat gwiazda przeprowadzała wywiady w programie „Dzień dobry TVN”.

Anna Wendzikowska ma dwie córki z dwóch różnych związków. W 2015 r. urodziła Kornelię, której ojcem jest Patryk Ignaczak, a trzy lata później na świecie pojawiła się Antonina, która jest owocem związku z Janem Bazylem.

Oba związki nie przetrwały próby czasu, a celebrytka bardzo rzadko opowiadała o swoich relacjach z partnerami. Dwa lata temu prezenterka telewizyjna zasugerowała jedynie, że została poważnie skrzywdzona.

Była zdradzana w trakcie ciąży

Niedawno Wendzikowska zrobiła jednak wyjątek i za pośrednictwem relacji na Instagramie ujawniła, że była zdradzana przez Jana Bazyla w trakcie ciąży oraz niedługo po urodzeniu córki.

Anna Wendzikowska udostępniła w sieci zdjęcie ojca swojej córki przebywającego w barze na plaży. Na kolanach mężczyzny widać blondynkę, która siedzi tyłem do aparatu.

„Dziewczyny, wielka prośba: nie wysyłajcie mi już zdjęć, screenów, wiadomości, nie piszcie, co widziałyście… Wiem, że byłam zdradzana. I w ciąży, i kiedy miałam maleńkie dziecko. Mam pełen obraz sytuacji. Teraz chcę już mieć spokój” – napisała.

Na koniec zwróciła się bezpośrednio do kochanki swojego byłego partnera:

Pozdrawiam Martynę – dodała.

Anna Wendzikowska - fot. Instagram @aniawendzikowska
Anna Wendzikowska – fot. Instagram @aniawendzikowska
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Nicolas Ribs, Sara James, Drake Milligan, Kristy Sellarsv - fot. Instagram @kristysellars, @nicolasribsmagicien, @sara_james_music @drakemilligan

Sara James już wkrótce wystąpi w finale amerykańskiego „Mam Talent!”. Z kim zawalczy o główną wygraną?

Na dom małżeństwa spadł fragment silnika samolotu - fot. screenshot Facebook @herve.rigot

W nocy obudził ich ogromny huk, ale myśleli, że to piorun. Gdy rano wyjrzeli na podwórko, nie wierzyli własnym oczom. Ich dom był w ruinie!