w

SuperSuper

Ania z „Rolnik szuka żony” zdradziła, co tak naprawdę myśli o Kubie. „Z mojej strony to nie jest zauroczenie”. Internauci nie popierają jej decyzji i snują pierwsze domysły

Ania, Kuba z "Rolnik szuka żony" - fot. YouTube screenshot @rolnikszukazonyoficjalny
Ania, Kuba z "Rolnik szuka żony" - fot. YouTube screenshot @rolnikszukazonyoficjalny

Program Rolnik szuka żony wielkimi krokami zbliża się do finału. Jedna z uczestniczek, Ania, początkowo podchodziła do swoich kandydatów z pewnym dystansem. Teraz zdradziła, czy widzi przyszłość ze swoim wybrankiem. Co powiedziała?

Rolnik szuka żony to program, w którym uczestniczą osoby chcące znaleźć miłość. Przed rozpoczęciem emisji Telewizja Polska wyświetla wizytówki rolników, a zainteresowane osoby mogą wysłać do nich listy. Uczestnicy z odpowiednią liczbą listów są zaproszeni do programu, a spośród kandydatek wybierają te, które chcą poznać. Po wstępnych eliminacjach mogą zaprosić trzy osoby na swoje gospodarstwa.

W najnowszej odsłonie programu nie brakowało emocji. Największe zainteresowanie wzbudził Waldemar, gdy już na początku okazało się, że postępował wbrew zasadom. Utrzymywał kontakt poza programem z pewną kobietą, która wysłała mu list. Chociaż najpierw nie chciał się do tego przyznać, w końcu musiał zerwać tę znajomość. Na tym nie skończyły się jednak problemy rolnika. Widzowie nie pałają do niego sympatią m.in. za wybuch złości podczas randki z Ewą.

Ania z „Rolnika” szczerze o relacji z Kubą

Waldemar to nie jedyna osoba, która wzbudza pewne kontrowersje. Inna uczestniczka programu, Ania, ostatnia podjęła decyzję, z kim chciałaby się związać. Była szczera ze swoimi kandydatami i przyznała, że to dla niej wyjątkowo trudne, bo nie poczuła chemii z żadnym z mężczyzn. Finalnie jej wybór padł na Kubę, biznesmena z Ostrowa Wielkopolskiego. Jej decyzja nie przypadła do gustu widzom. 30-latek jest już ojcem trójki dzieci. W dodatku tuż przed rozpoczęciem programu miał się rozstać z narzeczoną. Internauci rozpętali burzę w komentarzach, spekulując na temat szczerości jego uczuć.

Ania, podpisz intercyzę – pisze jeden z obserwatorów na Instagramie.

Kobieta nie podziela obaw widzów programu. W najnowszym odcinku Rolnik szuka żony wyglądała na zachwyconą. Nadszedł czas randek. Podczas kąpieli w jacuzzi podjęli nawet rozmowę o pierścionku zaręczynowym. Anna przyznała, że jest w Kubie zakochana.

Mogę powiedzieć, że się zakochałam. Tak. Nie wyobrażam sobie teraz, że miałoby go nie być. Jestem przy nim szczęśliwa. Jest osobą, której poszukiwałam.

Podczas randki nad wodą para wymieniła dużo czułych słów. Zaczęli planować zamieszkanie razem, a nawet dziecko.

Będziemy mieć jeszcze gromadkę dzieci (…) Chciałbym z Anią założyć rodzinę, żebyśmy rzeczywiście każdego dnia byli razem i wychowywali nasze dziecko, żeby to był taki nasz cel na resztę życia – mówił mężczyzna.

Ania zgadza się z wizją Kuby na ich wspólne życie. Dociekliwi widzowie snują już pewne teorie, dlaczego uczestniczka najpierw nie była przekonana do żadnego ze swoich kandydatów, a teraz bez wahania wyznaje jednemu z nich miłość.

Obstawiam finał: Ania w ciąży – głosi jeden z najpopularniejszych komentarzy.

Lubicie tę parę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zadrwili z fanów? Jednak NIE WZIĘLI ŚLUBU w Dubaju! Aktorka odsłania kulisy ceremonii: „Nie było nikogo”

Gabriel Seweryn - fot. Podlewski/AKPA

Gabriel Seweryn przed śmiercią „nie był sobą”? Przyjaciółka celebryty zdobyła się na szczerość i ujawniła nieznane szczegóły. Kiedy pogrzeb?