w ,

DramatDramat

61-letnia Amerykanka usunęła uszy oraz nos i została SMOCZYCĄ! Na swoją przemianę wydała 300 tysięcy złotych. Kim jest Eva Tiamat Medusa?

Eva Tiamat Medusa - fot. Instagram @dragonladymedusa
Eva Tiamat Medusa - fot. Instagram @dragonladymedusa

Eva Tiamat Medusa to kolejna ofiara kontrowersyjnych operacji plastycznych, która poprzez szereg zabiegów, jakie zdecydowała się wykonać na swoim ciele, „przeobraziła się” w mistycznego gada. Kobieta zrzekła się człowieczeństwa i chce stać się inspiracją dla ludzi, którzy tak jak ona poszukują w życiu własnego „ja”.

„Lady Dragon”, a właściwie Eva Tiamat Medusa, to transpłciowa kobieta i internetowa celebrytka, która poprzez krzywdy, jakie doznała ze strony ludzi, postanowiła odciąć się od zwykłego życia i zacząć podążać własną drogą. Eva przyznaje się do tego, że obecnie identyfikuje się jako hybryda człowieka i smoka.

Kobieta urodziła się jako Richard Hernandez. W wieku zaledwie 5 lat została porzucona przez swoich rodziców na pustyni. Udało się jej przeżyć, ale kilka lat później padła ofiarą przemocy seksualnej. Po traumatycznych przeżyciach próbowała żyć normalnie — zdobyła szanowaną posadę wiceprezesa jednego z największych banków w Stanach oraz doczekała się potomstwa.

Chciała stać się smokiem. Wydała 300 tysięcy złotych na modyfikacje

Gdy dowiedziała się, że została nosicielką wirusa HIV, postanowiła zmienić swoją płeć biologiczną. Po procesie tranzycji i operacyjnych zmianach doszła do wniosku, że nie chce identyfikować się z gatunkiem ludzkim i podjęła decyzje o przemianie w smoka.

Ewa poddała się kilkudziesięciu operacjom i modyfikacjom, które miały na zawsze odmienić jej wizerunek. Nie chciała mieć nic wspólnego z ludźmi, przez których spotkało ją w życiu tyle krzywd. 61-latka usunęła sobie uszy i nos, rozdwoiła język, a także pozbyła się części uzębienia. Jej cała ciało pokrywają tatuaże i skaryfikacje przypominające gadzie łuski. Kobieta postanowiła także wszczepić sobie implanty imitujące rogi oraz zmienić kolor gałek ocznych na zielone.

Całościowy koszt metamorfozy kobiety-smoka ocenia się na około 60 tysięcy dolarów, czyli około 300 tysięcy złotych. „Lady Dragon” nie żałuje swojej decyzji — co więcej — pragnie stać się wzorem do naśladowania dla osób, które nie określiły jeszcze swojej tożsamości:

Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom – nie tylko tym, którzy mają za sobą ciężkie przeżycia, ale także tym, którzy stracili już nadzieję. Przed transformacją byłam wiceprezesem jednego z największych banków w USA, z którego odeszłam, kiedy dowiedziałam się, że jestem nosicielką wirusa HIV. Nie chciałam umrzeć jako człowiek. Wiedziałam, że muszę coś ze sobą zrobić — przyznała celebrytka.

Kobieta nie jest odosobnionym przypadkiem, który całkowicie przewartościował swoje myślenie na temat ludzkiej rasy. W Internecie krążą zdjęcia 33-letniego Francuza – Anthonego Loffredo, który postanowił stać się kosmitą. W Polsce znany jest przypadek blogera, który nie identyfikując się z żadną płcią, poddał się m.in. zabiegowi nullfikacji, czyli resekcji penisa, moszny i układu moczowego.

Chcielibyście kiedyś przemienić się w ulubioną postać z bajki lub filmu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Bartek

Sylwia Bomba, Joanna Opozda, Martyna Wojciechowska - fot. Instagram @sylwiabomba @asiaopozda @martyna.world

Samotne matki w show-biznesie. Opozda, Bomba i Wojciechowska to zaledwie początek długiej listy. Niektóre zostały porzucone, inne zdecydowały o wychowaniu dzieci w pojedynkę

Czadoman, Marcin Miller, Magda Narożna - fot. @czadoman @marcinmillerboys @madzia_pim

Gwiazdy disco polo chętnie grają na weselach, ale stawki mają zawrotne. Boys, Piękni i Młodzi oraz Czadoman koszą KROCIE za występ!