w

W „The Voice Kids” Edyta Górniak próbowała zeswatać ją z Allanem. Teraz młoda artystka podbija listy przebojów

fot. Instagram @thevoicekidstvp / YouTube screenshot @The Voice Kids Poland

Michalina Włodarczyk zachwyciła jurorów swoim występem w trakcie pierwszej edycji „The Voice Kids”. Jej występ tak bardzo spodobał się Edycie Górniak, że zdecydowała się ona przedstawić dziewczynę swojemu synowi. Od tego czasu minęło już kilka lat i obecnie młoda artystka podbija świat rapu.

W ostatnim czasie prawdziwym hitem sieci stał się utwór pod tytułem „IRL” autorstwa raperki Bambi, która niedawno dołączyła do wytwórni założonej przez Young Leosię. Niewiele osób wie jednak o tym, że artystka kilka lat temu brała udział w „The Voice Kids”, gdzie stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki i konkurowała m.in. z Roksaną Węgiel.

Michalina Włodarczyk, bo tak naprawdę nazywa się Bambi, w 2018 roku podczas przesłuchań w ciemno zaczarowała jurorów swoim wykonaniem piosenki „Sweet Creature”. Fotele obrócili dla niej Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski oraz Edyta Górniak, którzy następnie starali się przekonać dziewczynę do dołączenia do ich zespołu.

Edyta Górniak przedstawiła ją Allanowi

Występ dziewczynki w uroczej opasce z uszami kota tak bardzo spodobał się Edycie Górniak, że gwiazda zawołała na scenę swojego syna Allana, którego postanowiła przedstawić Michalinie. Górniak miała nadzieję, że obecność rówieśnika sprawi, iż Misia wybierze jej ekipę.

Ona jest po prostu świetna – uznała Edyta.

@user735487201 #bambiirl #thevoicekids #bambi #youngleosia #sbmstarter #trap ♬ dźwięk oryginalny – 💓mała

Allan zaproponował nawet, że zaobserwuje debiutującą artystkę na Instagramie, co nieco zawstydziło dziewczynę. Ostatecznie Michalina zdecydowała się dołączyć do zespołu Tomsona i Barona, ale odpadła z programu w kolejnym etapie.

Bambi podbija listy przebojów

Od udziału Michaliny w „The Voice Kids” minęło już pięć lat, a styl dziewczyny uległ kompletnej zmianie. Włodarczyk posługuje się obecnie pseudonimem Bambi i po raz pierwszy zrobiło się o niej głośniej, gdy wzięła udział w programie SBM Starter.

Jakiś czas temu raperka dołączyła do nowo powstałej wytwórni Young Leosi, a następnie wydała kawałek „IRL”, który w błyskawicznym tempie stał się hitem. Utwór przez jakiś czas był najczęściej słuchaną piosenką na Spotify, a na YouTube odtworzono go już niemal 4 miliony razy.

20-latka przyznaje, że nie spodziewała się tak wielkiego sukcesu. Bambi podkreśla, że Young Leosia „otworzyła jej głowę na nowe możliwości, dodała większej pewności siebie i pokazała, że trzeba po prostu robić to, co się kocha”.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka - fot. Instagram @dawid.kubacki.official, Piętka Mieszko/AKPA

Żona Dawida Kubackiego WALCZY w szpitalu O ŻYCIE! Skoczek przekazał druzgocące wieści

Anna Lewandowska, Cezary Kucharski - fot. Instagram @annalewandowska, Baranowski/AKPA

Były agent Roberta Lewandowskiego uderza w Annę! Cezary Kucharski zarzucił jej, że „KŁAMIE i fałszywie POMAWIA”