w

Były agent Roberta Lewandowskiego uderza w Annę! Cezary Kucharski zarzucił jej, że „KŁAMIE i fałszywie POMAWIA”

Anna Lewandowska, Cezary Kucharski - fot. Instagram @annalewandowska, Baranowski/AKPA
Anna Lewandowska, Cezary Kucharski - fot. Instagram @annalewandowska, Baranowski/AKPA

Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego, nie daje o sobie zapomnieć i po raz kolejny uderza w Annę Lewandowską! Udostępnił w sieci treść rzekomych zeznań trenerki i zarzucił jej pazerność. Co napisał?

Wkrótce miną trzy lata od wybuchu afery, w której Cezary Kucharski oskarżył Roberta Lewandowskiego i jego żonę Annę o malwersacje finansowe. Były agent piłkarza domagał się od niego 39 milionów złotych odszkodowania, ponieważ w jego opinii sportowiec źle rozliczał się z dochodów firmy oraz wraz z żoną nielegalnie przelewał firmowe pieniądze na polskie konta. Jak tłumaczył, środki, które pozyskali w ten sposób, wydawali m.in. na loty odrzutowcami, podróże i zakup nieruchomości. Przekonywał, że robili to w tajemnicy przed niemieckim urzędem skarbowym.

To właśnie wtedy uderzył personalnie w Annę Lewandowską. Wyjaśnił, że w przeszłości firma RL Management pożyczyła jej 2,5 mln euro, których nigdy nie oddała. Kwota ta miała zniknąć z rozliczeń przedsiębiorstwa i trafić na ich prywatne konto.

Pożyczyłem Annie 2,5 miliona euro, których do tej pory nie spłaciła. On jest mi winny miliony euro. Pozew jest w toku, mam nadzieję, że wygram. Muszę wygrać, bo fakty są jasne. Przez lata wypompował miliony euro z naszego wspólnego przedsiębiorstwa, aby sfinansować swoje luksusowe wakacje z żoną Anną — tłumaczył w rozmowie z index.hu.

Kapitan reprezentacji Polski szybko ustosunkował się do tych słów poprzez rzeczniczkę. Monika Bondarowicz tłumaczyła, że agent chce wyciągnąć od sportowca nienależne pieniądze, ponieważ nie może pogodzić się z zakończeniem współpracy.

Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste, jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy […] wszelką dokumentację księgową i podatkową przedstawimy sądowi. Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków — napisała w oświadczeniu.

Ostatnio temat nieco przycichł, więc mężczyzna postanowił o sobie przypomnieć i przepuścił na Lewandowską kolejny atak.

Były agent Roberta Lewandowskiego uderza w Annę

Mimo iż sprawa jest w toku, Kucharski zdaje się nie brać pod uwagę tego, że może sobie zaszkodzić, publikując w sieci wpisy, w których obraża Lewandowskich. W minioną niedzielę udostępnił na Twitterze zdjęcie przedstawiające fragment rzekomych zeznań Anny. Trenerka tłumaczyła, że bała się agenta.

Cała ta sytuacja związana z tymi dwoma rozmowami z Kucharskim, z Monachium i z Warszawy, a nawet wcześniej, bo baliśmy się z mężem, czy się z Czarkiem rozstać, spowodowała mój strach i przerażenie, to był dla mnie obłęd.

Dalej tłumaczyła, że w jej ocenie Cezary jest nieobliczalny i groził innym ludziom. Świadomość, że jest zdolny do czegoś takiego, spędzała jej sen z powiek.

Czarek w mojej ocenie jest osobą nieobliczalną, mówię to, patrząc również na jego inne zachowania. On groził wielu osobom, kojarzy mi się z osobą, która z każdym się kłóci i wojuje. Ja przez tę sytuację wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać, miałam szczękościsk — czytamy w opublikowanym przez byłego agenta Roberta oświadczeniu.

Były agent Roberta opatrzył kadr krótkim, acz dosadnym komentarzem. Wytknął Lewej, że kłamie i jest pazerna, co doskonale kamufluje pod niewinnym uśmiechem.

Anna Lewandowska pojawiła się mi na timeline TT…ach te algorytmy. Uśmiechnięta więc już wszystko u niej dobrze, szczękościsk minął, ale wróciły wspomnienia, że jak Anna się uśmiecha to niekoniecznie szczerze, bo ma też drugie oblicze-jak walczy o [pieniądze — przyp. red.], wtedy kłamie i fałszywie pomawia.

Na tę chwilę nie wiadomo, na jakim etapie jest postępowanie. Z racji tego, że proces budził ogromne zainteresowanie mediów, tuż przed pierwszą rozprawą, na prośbę reprezentantów Roberta Lewandowskiego, wyłączono jawność.

Pudelek.pl skontaktował się z prawnikami znanej pary. Prof. Tomasz Siemiątkowski krótko skomentował wpis Kucharskiego. Podkreślił, że desperacko próbuje się bronić, a przy tym publikując w sieci treść rzekomych zeznań Anny, brnie w nielegalne działania.

Pan Cezary Kucharski jest oskarżony o szantaż i ujawnianie poufnych informacji, a oskarżenie to poparte jest niezbitymi dowodami. Swoje porażki na drodze prawnej rekompensuje sobie publicznymi wypowiedziami, w których nie pierwszy raz pomawia oraz obraża Roberta i Annę Lewandowskich. Czytam te wypowiedzi ze smutkiem i zażenowaniem, ale traktuję je jako próbę odwrócenia uwagi od druzgocących dla Pana Kucharskiego faktów i desperacką próbę obrony, pozbawioną nie tylko argumentów, ale też jakiejkolwiek klasy. Z uwagi na toczący się proces i zobowiązanie do tajemnicy, nie będę jednak tego szerzej komentował. Zwracam jedynie uwagę, że wybiórczo ujawniając tajemnice śledztwa, Pan Kucharski dalej brnie w nielegalne działania — napisał w oświadczeniu przesłanym portalowi.

Myślicie, że Anna ustosunkuje się do tego komentarza?

Cezary Kucharski, Anna Lewandowska - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Cezary Kucharski, Anna Lewandowska – fot. Piętka Mieszko/AKPA
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

W „The Voice Kids” Edyta Górniak próbowała zeswatać ją z Allanem. Teraz młoda artystka podbija listy przebojów

Jarosław Kret - fot. Instagram @jarekkret

Jarosław Kret znowu jest ZAKOCHANY! Jego serce zabiło mocniej do BYŁEJ partnerki. „Taka wieczna miłość”