w

SuperSuper

[VIDEO] Pan młody zszokował gości na weselu. Puścił nagranie ze zdrady. Niczego się nie spodziewała

fot. TikTok screenshot


Na jednym z wesel w Chinach pan młody postanowił zemścić się na swojej partnerce, która okazała się niewierna. Puścił gościom weselnym nagranie, na którym widać, jak jego świeżo upieczona żona zdradza go z mężem swojej siostry. Filmik szybko stał się hitem.

Do nietypowej sytuacji doszło w Fujian w południowo-wschodnich Chinach. Na nagraniu, które zdobyło popularność za pośrednictwem TikToka, widać idącą do ołtarza parę młodą.

Kiedy para weszła na środek sceny, pod sufitem można zauważyć ekran z wyświetlanymi na nim serduszkami. W pewnym momencie serduszka zostają jednak zastąpione nagraniem z panną młodą w roli głównej.

Portal „Asia One” poinformował, że para była ze sobą od dwóch lat i zaręczyła się sześć miesięcy przed ślubem. Panna młoda od jakiegoś czasu miała nie dotrzymywać wierności.

Nagranie ze zdrady

Wprawieni w szok goście weselni na ekranie mogli zobaczyć filmik ze zdrady panny młodej, która dopuściła się jej z mężem swojej siostry, która w tym czasie była w zaawansowanej ciąży.

W momencie rozpoczęcia projekcji pan młody odepchnął niewierna partnerkę i spytał: „czy naprawdę myślałaś, że o tym nie wiedziałem?”. Panna młoda rzuciła wtedy w mężczyznę bukietem kwiatów.

Nagranie stało się hitem na TikToku, gdzie obejrzało je ponad 6 milionów osób.

„Pan młody puścił na oczach wszystkich film, na którym jego żona zdradza go z mężem jej ciężarnej siostry” – zatytułowano nagranie.

Większość komentujących stanęła po stronie pana młodego i pochwaliła jego działanie, choć niektórzy zastanawiali się, po co mężczyzna tak długo zwlekał z ujawnieniem informacji.

„Dlaczego zmarnował te wszystkie pieniądze na ślub?” – zastanawiają się internauci.

„Najlepsza zemsta – przed całą rodziną i przyjaciółmi” – podkreśla inny komentujący.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej

@koolprince33 Cheating bride #chinese #chinestiktok #usa #worldtiktok #vira ♬ original sound – Kool Prince

Źródło: Asia One

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Fleimax

Tragedia w Kiełpinie. W jednym z domów znaleziono rozkładające się zwłoki małżeństwa. 15-letni syn mieszkał z martwymi rodzicami?!

Britney Spears, Kevin Federline - fot. Instagram @britneyspears, screenshot YouTube @ITV News

Synowie nie chcą kontaktować się z Britney Spears! Ojciec chłopców udostępnił nagranie z domowej awantury. Taka z niej matka?!