w

Synowie nie chcą kontaktować się z Britney Spears! Ojciec chłopców udostępnił nagranie z domowej awantury. Taka z niej matka?!

Britney Spears, Kevin Federline - fot. Instagram @britneyspears, screenshot YouTube @ITV News
Britney Spears, Kevin Federline - fot. Instagram @britneyspears, screenshot YouTube @ITV News

Były mąż Britney Spears, Kevin Federline powiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że ich synowie nie chcą kontaktować się z matką. Chłopcy mają być zniesmaczeni jej publikacjami w mediach społecznościowych, ale to nie wszystko. Wyciekły nagrania, na których wokalistka wydziera się na nich! Co ją tak rozwścieczyło?!

Britney Spears i Kevin Federline byli małżeństwem raptem przez trzy lata, jednak w tym czasie doczekali się dwóch synów – Seana i Jaydena. Po tym, jak artystka została objęta kuratelą, ich wychowaniem zajął się ojciec. W jednym z ostatnich wywiadów podkreślił, że to była prawdziwa próba, ponieważ starał się uchronić chłopców przed medialnym szumem. Mimo to oni i tak interesowali się losem matki.

Starałem się zrobić wszystko, żeby chronić ich przed tym medialnym zamieszaniem. Oni przez lata zadawali mi pytania, na które nie mogłem po prostu odpowiedzieć — tłumaczył Daily Mail.

Fani z pewnością liczyli na to, że gdy Britney odzyska wolność, uda jej się odbudować relacje z synami. Okazuje się, że nie będzie to takie łatwe, ponieważ obaj nie chcą utrzymywać z nią kontaktu, m.in. przez to, że publikuje w sieci nagie zdjęcia. Nie pojawili się również na jej ślubie.

Chłopcy zdecydowali, że nie będą się z nią teraz spotykać. Minęło kilka miesięcy, odkąd ją widzieli. Podjęli również decyzję, że nie pójdą na jej ślub. Co nie zmienia faktu, że byli szczęśliwi, że Britney układa sobie życie i życzą jej wszystkie najlepszego — dodał.

Spears po publikacji artykułu wydała oświadczenie, w którym odpierała jego zarzuty. Tłumaczyła, że inne gwiazdy robią gorsze rzeczy, a ona dała synom wszystko.

Z przykrością czytam, że mój były mąż postanowił porozmawiać o relacji między mną a moimi dziećmi. Jak wszyscy wiemy, wychowywanie nastoletnich chłopców nigdy nie jest łatwe dla nikogo. Martwi mnie fakt, że jako powód braku kontaktu z synami podaje moje posty na Instagramie. To działo się dużo wcześniej […]. Moja mama powiedziała mi »powinnaś oddać ich ojcu«.

Konflikt między byłymi partnerami zaczyna narastać. Teraz Kevin udostępnił w sieci zaskakujące nagrania.

Britney Spears na siłę próbuje zdyscyplinować synów?

Były mąż artystki w przeszłości nie narzekał, gdy mógł żyć na jej koszt. Najwidoczniej teraz liczy na to, by wrócić na języki, ponieważ udostępnił w sieci nagrania, które Sean i Jayden mieli nagrać, gdy mieli 11 i 12 lat.

Nie wiadomo, w jakim celu chłopcy nagrali matkę, jednak słychać, jak gwiazda kłóci się z nimi. Teraz Federline wrzucił je na swój Instagramowy profil i zasugerował, że posiada więcej takich dowodów.

Nie mogę siedzieć bezczynnie i patrzeć, jak moi synowie są oskarżani w ten sposób i to po tym, co przeszli. To boli, ale uznaliśmy jako rodzina, że upublicznimy nagrania, które chłopcy nagrali, mając 11 i 12 lat. To nawet nie są te najgorsze. Koniec kłamstw. Mam nadzieję, że nasi synowie wyrosną na lepszych ludzi — czytamy w opisie.

Mimo iż nie wiele widać na nagraniach, to na pierwszym z nich doskonale słychać, że Spears zaczęła krzyczeć na nastolatków tuż przed pójściem spać. Nakazała im, by ją szanowali i byli dla niej mili.

To mój dom. Jeśli chcę tu przychodzić i nakładać wam balsam na twarze, a wy mówicie mi „nie trzeba”, NIE, właśnie, że trzeba. […] Lepiej, żebyście zaczęli mnie szanować, jasne? Macie mnie zacząć traktować jak wartościową kobietę. Jestem kobietą, okej? Bądźcie dla mnie mili. Rozumiecie?

Na drugim nagraniu natomiast słychać, jak poirytowana Britney pyta syna, czy stracił rozum. Podkreśliła przy tym, że się nim opiekuje, ale jest zszokowana jego zachowaniem i się go boi, ponieważ dojrzewa i dziwnie się zachowuje. Poszło o to, że 13-latek nie włożył butów, gdy wybrali się do sklepu, mimo że na dworze było zimno, jak na Alasce. Później zaczęli rozmawiać o wspólnym wypadzie na łyżwy.

Myślicie, że to faktycznie dowody na to, że Britney jest złą matką?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Pan młody zszokował gości na weselu. Puścił nagranie ze zdrady. Niczego się nie spodziewała

Matka porawnej Kasi opowiedziała o piekle córki - fot. media społecznościowe, epoznan.pl

Mama porwanej i torturowanej Kasi z Poznania w szczerym wywiadzie. Opowiedziała, jaki horror zgotowała jej Paulina K. z grupą nastolatków. „To potwór!”