w ,

DramatDramat

Piotr Żyła tym razem z pełną powagą. Tak wygląda rzeczywistość w Chinach

Fot. YouTube / Screenshot

Polscy sportowcy są już w Chinach, gdzie będą rywalizować na igrzyskach olimpijskich. Wśród nich znalazł się Piotr Żyła, który podzielił się fanami zdjęciem wykonanym niedługo po przylocie.

Droga na igrzyska olimpijskie Piotrka Żyły była naprawdę kręta. I nie chodzi tutaj o jego dyspozycję, a raczej o komplikacje związane z koronawirusem. Jeden z testów, który mu wykonano, wyszedł pozytywnie, a to oznaczało, że mógł nie polecieć do Pekinu.

Na szczęście COVID-19 polski skoczek przeszedł bezobjawowo i pozostał w dobrej formie. W końcu też kolejny test był negatywny i Piotr mógł pakować się do wyjazdu. Przy okazji sportowiec zdradził swoją receptę na chorobę.

Przylot polskiej kadry do Pekinu odbył się w pełnym reżimie sanitarnym. Oznacza to, że sportowcy, a także członkowie zespołów musieli nosić maseczki, co po tylu miesiącach pandemii nie powinno już nikogo specjalnie dziwić.

Piotrek Żyła opublikował zdjęcia na swoim Instagramie. Pierwsze z nich z jego kolegami „po fachu”, czyli z naszą kadrą skoczków.

Na kolejnym zdjęciu natomiast widać praktycznie całą ekipę polskich sportowców, którzy będą rywalizować na olimpiadzie w Pekinie. Jak widać na zdjęciach, wszyscy noszą maseczki zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu. Sportowcy nie zdjęli ich nawet do wykonania fotografii, co może świadczyć o tym, że chcą nam dawać dobry przykład.

Przypomnijmy, że w Polsce maseczki są nadal obowiązkowe w budynkach użyteczności publicznej, takich jak galerie, sklepy, czy kina.

Popieracie obowiązek noszenia maseczek?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Wiadomo dlaczego Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. Powód może zaskakiwać

Ewelina Lisowska nie wytrzymała! „Proponuję przyjrzeć się własnym zmianom i przestać mierzyć ludzi centymetrem.”