w

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek się rozstali?! Zachowanie ukochanej skoczka zaniepokoiło fanów

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek - fot. Instagram @piotr_zyla_official
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek - fot. Instagram @piotr_zyla_official

Marcelina Ziętek co roku kibicowała na żywo bądź przed ekranem telewizora swojemu partnerowi Piotrowi Żyle w skokach narciarskich. Tym razem coś się zmieniło. Podczas zawodów w Engelbergu ukochana skoczka się nie pojawiła. Co się stało?

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przez wiele miesięcy próbowali trzymać swój związek w tajemnicy. W mediach co jakiś czas pojawiały się doniesienia o ich relacji, ale oni nie komentowali plotek. Kilka razy zdarzyło im się opublikować fotki, które wskazywały na to, że spędzają czas razem, ale nie odnosili się do tego. Ten czas, w którym każdy ich występ razem wywoływał emocje, już się skończył. Para nie ma oporów we wrzucaniu wspólnych fotek. Tym razem w mediach pojawiły się spekulacje, że w związku pary wcale nie jest tak kolorowo. Ostatnie wydarzenia podsyciły te plotki.

Ziętek nie kibicowała Żyle w skokach narciarskich

Marcelina Ziętek co roku okazywała swoje wsparcie ukochanemu podczas skoków narciarskich i relacjonowała to w mediach społecznościowych. Tym razem nie wspomniała nic na temat jego zmagań o Puchar Świata. W sobotę Żyła startował w zawodach w Engelbergu. Jego ukochana jednak nie kibicowała mu ani na trybunach, ani przed telewizorem. Gdy w końcu wrzuciła InstaStories, okazało się, że nie znajduje się nawet w tym samym kraju, co on.

Podczas gdy Żyła walczył na skoczni, Ziętek bawiła się w Bielsku-Białej, skąd relacjonowała kolędowanie z Kayah.

Chociaż para nie tak dawno temu pokazywała się na wspólnych wakacjach na Cyprze, internauci zaczęli spekulować, że brak publicznego wsparcia ze strony Ziętek może zwiastować problemy w ich związku.

Celebrytka nie odniosła się na razie do żadnych plotek na temat ich rzekomego kryzysu.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Matthew Perry - fot. YouTube @people

Przyjaciel Matthew Perry’ego zdradził sekret zmarłego aktora. Nie udało mu się pokonać nałogu? „On NIGDY nie był czysty. Wszystkich okłamywał”

Baron, Sandra Kubicka - fot. Instagram @sandrakubicka

Sandra Kubicka powiedziała „tak” Baronowi. Muzyk opublikował filmik z zaręczyn. Romantycznie? (WIDEO)