w

SuperSuper

Piotr Żyła jednak rozstał się z dziewczyną?! Tak to wygląda

Fot. Marcelina Ziętek / Instagram

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Żyła znów jest samotny. Najweselszy zawodnik polskiej kadry skoczków narciarskich ewidentnie nie ma szczęścia w miłości.

Rozwód Justyny Żyły z Piotrkiem był jednym z głośniejszych w mediach. Justyna nie ukrywała żalu do swojego byłego i notorycznie wyciągała kolejne brudy z ich związku. Po kilku gorących miesiącach w końcu jednak odpuściła.

W tym czasie Piotrek znalazł nową sympatię. Znacznie młodszą od niego Marcelinę Ziętek. To najwidoczniej także nie spasowało Justynie, która zdążyła w międzyczasie nacisnąć na odcisk jej następczyni. Od jakiegoś czasu wydawało się jednak, że wszystko między tą trójką się jakoś poukładało.

Jak donosi portal party.pl chyba nie wszystko jest tak jak oficjalnie wyglądało. Stosunki między Piotrkiem, a Justyną ewidentnie się poprawiły jednak relacja z Marceliną najwidoczniej wręcz przeciwnie. Według informatora portalu para nie jest już razem.

Długo trzymali swój związek w tajemnicy, teraz też nie chcą obnosić się z zerwaniem, by uniknąć niepotrzebnego rozgłosu. Poza tym wciąż mają ze sobą kontakt .

Przekazał informator portalu „Party”.

Portal przekazał również, że para rozstała się już kilka tygodni temu. Współczujemy i wierzymy, że oboje w końcu trafią na tę jedyną prawdziwą miłość.

Źródło: Party.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Godlewska sprzed operacji plastycznych. Tak wyglądała jako nastolatka [ZDJĘCIA]

Katarzyna Cichopek uciekła na urlop. Tym razem jest daleko od rajskich plaż!