w

SuperSuper HahaHaha

Piotrek Żyła miał urodziny! Justyna złożyła mu nietypowe życzenia

Fot. YouTube / Screenshot

Ulubieniec kibiców skoczków narciarskich w ostatnią niedzielę (16 stycznia) świętował 35. urodziny. Piotr Żyła otrzymał życzenia nawet od swojej byłej żony!

Relacje między Piotrkiem, a jego byłą żoną przez długi czas były – łagodnie ujmując – burzliwe. Justyna regularnie wyciągała kolejne brudy na wierzch i budowała wokół nich najróżniejsze historie.

Piotrek, który dał się poznać kibicom, jako wyjątkowo sympatyczny i wesoły człowiek był w tych okolicznościach znacznie bardziej taktowny. Wielu tematów najzwyczajniej nie komentował i wręcz ignorował zaczepki byłej żony.

Nowa partnerka skoczka – Marcelina Ziętek – również usłyszała kilka niemiłych słów w swoim kierunku od Justyny. Justi oskarżyła ją między innymi o to, że zabiera samochód ich dzieciom.

Fot. Justyna Żyła / Instagram

Najwidoczniej jednak w końcu Justyna Żyła dała sobie na wstrzymanie i sytuacja się nieco poprawiła. Najpierw złożyła życzenia Piotrkowi z okazji Dnia Ojca, a teraz zrobiła to ponownie z okazji jego urodzin.

Fot. Justyna Żyła / Instagram

Na InstaStories opublikowała zdjęcia Piotrka wraz z nietypowymi życzeniami. Pierwszym z nich było wysypianie się!

Żebyś się zawsze wysypiał… Wygrywał każdy pojedynek. Żył w zdrowiu sto lat 

napisała Justyna

Na ostatnim zdjęciu na Instagramowym profilu Justyny Żyły możemy również zobaczyć urodzinowy tort dla Piotrka, który przygotowała ich córka Karolina.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Fit Lovers podzielili się zdjęciem sprzed przemiany! Poznajecie słynną parę?

Marianna Schreiber prowokuje inne żony posłów PiS!? Szykuje się afera?