w

Fit Lovers podzielili się zdjęciem sprzed przemiany! Poznajecie słynną parę?

fot. Fit Lovers / Instagram screenshot

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz zaskoczyli fanów, udostępniając swoje zdjęcie sprzed fit-metamorfozy. Para podzieliła się też kilkoma radami. Co sądzicie o przemianie pary?

Fit Lovers działają na YouTubie od 2014 roku, a ich popularność stale rośnie. Para zyskała też dużą sławę na TikToku i Instagramie. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, którzy tworzą sławną dwójkę, występują nawet w telewizji.

Influencerzy skupiają się głównie na, jak mówi sama nazwa, relacjonowaniu swoich treningów i życia „fit”. Jako, że w branży działają już dłuższy czas, oczywiste jest, że para uległa pewnym przemianom. Pamela i Mateusz od czasu do czasu do czasu dzielą się z fanami swoimi starymi zdjęciami, które ukazują ich zmiany na lepsze.

Zdjęcia te mają za zadanie motywować śledzące Fit Loversów osoby do dalszych treningów i nie poddawania się. W sobotę na ich profilu pojawił się post, na którym możemy zobaczyć zdjęcie porównujące ich sylwetki na przestrzeni lat. Po lewej stronie widzimy fotkę jeszcze sprzed czasów, w których para zaczęła regularnie ćwiczyć i na poważnie dbać o zdrowie.

Fit Loversi postanowili wymienić zalety zdrowego trybu życia i poradzić, co czynić, aby osiągać swoje cele.

– „Taki nasz mini glow up – brzmi nagłówek. – „Niech Was nie zmyli to porównanie! W obu wersjach byliśmy szczęśliwi i zadowoleni z siebie. Jednak niezaprzeczalnie zdrowy styl życia przynosi nam na co dzień wiele korzyści… lepsze samopoczucie, mniej negatywnych rozkmin, większą motywację do działania. Żeby móc lecieć na większych obrotach wyrobiliśmy w sobie przede wszystkim nawyk regularnej przyjaźni ze sportem, zdrowej szamy i odpowiedniej suplementacji” – czytamy.

Reakcja internautów

Internauci byli widocznie zszokowani zdjęciami i nie dowierzali, że to na prawdę ta sama para.

– „Nie gadajcie, to nie wy! Szacun!

– „Cooo! Ja myślałam, że wy od urodzenia byliście fit!

– „Wow jaka piękna metamorfoza

– „Wielka zmiana i oczywiście na duży +” – możemy przeczytać.

– „ [..] Co tu dużo pisać… Gdyby tak wszyscy wzięli się za siebie, to nagle przestaliby narzekać na swój wygląd.” – brzmi kolejny z komentarzy.

Dużo się zmienili?

fot. Instagram screenshot

Źródło: Instagram – fit.lovers

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sandra Kubicka radykalnie zmieniła fryzurę! Fani NIE SĄ zachwyceni: „Coś Ty zrobiła”

Piotrek Żyła miał urodziny! Justyna złożyła mu nietypowe życzenia