w

Piotr Żyła to prawdziwy szczęściarz! Półnaga ukochana pichci dla niego aromatyczny obiad. Fani oszaleli na jej widok. „Pupa marzenie”

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek, fot. Instagram @marceepan, @piotr_zyla_official
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek, fot. Instagram @marceepan, @piotr_zyla_official

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wielu miesiącach związku w końcu przestali kryć się ze swoją relacją. Teraz ukochana skoczka pochwaliła się, w jakim stroju przygotowuje dla niego posiłek. Oj, jest czego pozazdrościć.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przez wiele miesięcy ukrywali, że są parą. Choć w mediach nie raz pojawiały się informacje na temat ich zażyłej relacji, oni nie odnosili się do plotek. Kilka razy zdarzyło im się wrzucić do sieci wspólne zdjęcia lub takie, które wprost sugerowały, że spędzają czas razem, jednak nie komentowali tego.

W pewnym momencie pojawiły się nawet głosy, że nie są razem. Nie dość, że przestali się razem pokazywać, to nawet odobserwowali się na Instagramie. Nie wiadomo, ile w tym prawdy, jednak teraz już z całą stanowczością można stwierdzić, że są ze sobą naprawdę bardzo szczęśliwi.

Półnaga Marcelina Ziętek przygotowuje posiłek dla Piotra Żyły

24-letnia Marcelina najwidoczniej realizuje się nie tylko w pracy, ale i prywatnie. Ostatnio pochwaliła się, że zebrała pierwsze plony na działce i ze smakiem zajadała się słodkim groszkiem.

Okazuje się, że szkoli też swój warsztat kulinarny, nie szczędząc przy tym Piotrowi widoków. W niedzielę udostępniła na Instagramie krótkie wideo, na którym pokazała, jak przygotowuje dla ukochanego posiłek. Ubrana w kuse bikini podkreślające jej krągłe pośladki i fartuszek z napisem Jak Pieter grilluje to wszystkim smakuje, przyrządziła dla niego aromatyczne steki.

Przez żołądek do serca. Trening czyni mistrza, więc trenuje, trenuje, żeby smakowało […].

Poniżej możecie obejrzeć nagranie.

Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy internautów zachwyconych tym, jak Marcelina prezentuje się podczas przygotowywania posiłku.

  • Jak zwykle REWELACYJNIE!
  • Piękne widoki!
  • Wow, mega figura, wyglądasz niesamowicie.
  • Coś wypiękniał ten Pieter.
  • Ale figura marzenie i pupa. Wow.
  • Piękna kucharka.

Co tu dużo mówić, Piotr jest prawdziwym szczęściarzem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Zdjęcie poglądowe, fot. Pexels @Mikhail Nilov

Koszmarny wypadek w Poznaniu. Chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym autem, wjechał w stojących na przejściu pieszych

Zasztyletował dwoje sąsiadów - fot. screenshot Twitter @ASPolice

Dramatyczny finał parkingowej kłótni. Były brytyjski żołnierz zasztyletował sąsiadów