w

Partnerka Piotra Żyły wypina pośladki w jacuzzi. Od jej krągłości nie można oderwać wzroku

Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek pochwaliła się wypadem do Hotelu Gołębiewskiego w Wiśle. Wraz ze swoim towarzyszem relaksowała się w jacuzzi. Te widoki na długo zapadną w naszej pamięci.

Piotr Żyła odkąd dołączył do reprezentacji Polski w skokach narciarskich, cieszy się niesłabnącą popularnością. Mimo iż stara się skupiać wyłącznie na sporcie, jakiś czas temu zrobiło się o nim głośno w mediach. Wszystko za sprawą jego głośnego rozstania z żoną, Justyną Żyłą. Kobieta poirytowana decyzją byłego męża zaczęła publicznie prać brudy. Skoczek długo nie odpowiadał na jej zaczepki, jednakże w końcu i jemu skończyła się cierpliwość. W kilku wywiadach opowiedział o tym, jak wyglądały ich relacje, jednak zachował takt i skrupulatnie unikał odpowiedzi na intymne pytania.

Obecnie Żyła układa sobie życie u boku pięknej Marceliny Ziętek. 24-latka jest od niego sporo młodsza, jednak to nie przeszkodziło im w stworzeniu trwałej relacji. W mediach kilkukrotnie pojawiały się pogłoski, że się rozstali, jednak nadal wiele wskazuje na to, że były one dalekie od prawdy.

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Mimo iż większość czasu spędza na planie zdjęciowym lub uczelni, od czasu do czasu zdarza jej się sprawić sobie przyjemność. Tym razem pochwaliła się fanom wypadem do luksusowego hotelu.

Marcelina Ziętek wypina pośladki w jacuzzi

Ziętek od kilku lat związana jest ze stacją TVN. Na początku kariery występowała w Szkole, jednak z czasem zaczęły napływać do niej kolejne propozycje współpracy. Największą popularność zdobyła dzięki roli Kai Jarosik w serialu 19+. Gdy tylko pojawia się na szklanym ekranie, wielu mężczyzn wzdycha z rozrzewnieniem. Marcelina jest piękną kobietą, która ma na swoim koncie tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

Aktorka we wtorkowe popołudnie pochwaliła się wypadem do hotelu Gołębiewski w Wiśle. Niestraszna była jej zimowa aura i z uśmiechem na ustach wygrzewała się w jacuzzi zewnętrznym. Można przypuszczać, że towarzyszył jej Piotr, ponieważ na jednym z nagrań udostępnionych na Instastory słychać cichy szept jej kompana, który z zapałem robił zdjęcia oraz kręcił filmiki.

22.02.2022 #balance

Dzisiaj dzień karmiczny, który odda nam wszystko, co damy. Anielska data. Harmonia. Partnerstwo – napisała pod serią ujęć z jacuzzi.

Ziętek pochwaliła się kilkoma kadrami, na których z uśmiechem na ustach zażywa gorącej kąpieli. Choć wygląda pięknie, trudno jest oderwać wzrok od jej krągłych pośladków wynurzających się z wody.

Internauci napisali kilka miłych komentarzy pod postem:

  • Sexy.
  • Jesteś tak HOT, że aż się woda zagotowała.
  • Myślałam, że to @dualipa na zdjęciach.
  • Mega. Bardzo fajnie wyglądasz.

Uff, zrobiło się gorąco. Czy ktoś podkręcił temperaturę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Ewa Szykulska

Nie żyje mąż Ewy Szykulskiej. Aktorka pożegnała go we wzruszających słowach. „Jak wytrzymać Twoją nieobecność kochany?”

Joanna Opozda, Antek Królikowski

Joanna Opozda urodziła! Znamy pierwsze szczegóły porodu i mamy zdjęcie maleństwa