w

Syn Krzysztofa Rutkowskiego udzielił pierwszego wywiadu. Wygadał się, że na komunię dostanie AUTO. „Chciałbym BMW”

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski junior - fot. Instagram @majaplich
Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski junior - fot. Instagram @majaplich

Krzysztof Rutkowski junior już w tym roku przyjmie sakrament komunii świętej. W pierwszym oficjalnym wywiadzie wygadał się, że w prezencie dostanie… auto. Już zapowiada, że będzie szalał swoją bryką.

Sezon komunijny tuż tuż i w wielu domach ruszyły już przygotowania do uroczystego przyjęcia przez dzieci sakramentu komunii świętej. Niemal zwyczajem stało się, że z tej okazji rodzice wyprawiają swoim pociechom huczne imprezy, a niektóre z nich przypominają małe wesela. W tym roku w białym stroju przed ołtarzem stanie również syn Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Rutkowski. Junior ostatnio miał okazję udzielić pierwszego wywiadu, w którym wygadał się, jaki prezent dostanie. Rower, zegarek, a nawet quad to już przeżytek.

Syn Krzysztofa Rutkowskiego dostanie na komunię auto

Wielu chłopców od najmłodszych lat interesuje się autami. Chętnie majsterkują z ojcami lub dziadkami przy samochodach i często marzą o tym, by wsiąść za kółko. Na swoją pierwszą legalną przejażdżkę muszą jednak czekać do 18. roku życia i choć wcześniej mogą zdać prawo jazdy na kategorię B1, niewielu się na to porywa, bo to nie ta sama frajda.

Krzysztof Rutkowski junior znajduje się w nielicznym gronie szczęśliwców, którzy swój pierwszy samochód otrzymają… na komunię świętą. 10-latek w rozmowie z portalem Shownews.pl zdradził, że już za kilka miesięcy dostanie od rodziców BMW E36.

Zobaczyłem dziewięciolatka, który driftuje. Zadzwoniłem do taty i powiedziałem, że chciałbym BMW E36. Powiedział, że kupi mi go na komunię i tak się zaczęło

– tłumaczył Junior.

Krzysztof i Maja Rutkowscy szykują huczną imprezę z okazji komunii syna

Rodzice Juniora słyną z tego, że lubią świętować z rozmachem i z okazji komunii wyprawią mu huczne przyjęcie na kilkaset osób. Maja Rutkowski w rozmowie z Shownews.pl zdradziła, że liczba zaproszonych może się jeszcze… podwoić.

Komunia Krzysztofa juniora odbędzie się w hotelu, w takim centrum konferencyjnym niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Będzie około dwustu gości, może nawet więcej, bo sala jest zarezerwowana na czterysta osób. Na razie jestem od miesiąca za granicą, jak wrócę w przyszłym tygodniu, to zajmę się przygotowaniami

– tłumaczyła.

Jest czego pozazdrościć?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Piotr Cugowski - fot. Podlewski/AKPA

Piotr Cugowski już rozstał się z piękną lekarką? Ojciec artysty się wygadał. „TO na pewno nie miało wpływu”

Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @krzysztof.stanowski

Kanał Sportowy w tarapatach. Wszystko przez Krzysztofa Stanowskiego. „No i stało się”