w

Piotr Cugowski już rozstał się z piękną lekarką? Ojciec artysty się wygadał. „TO na pewno nie miało wpływu”

Piotr Cugowski - fot. Podlewski/AKPA
Piotr Cugowski - fot. Podlewski/AKPA

Piotr Cugowski przez kilkanaście lat wiódł szczęśliwe życie u boku Elizy Tokarczuk, lecz w ubiegłym roku gruchnęła wiadomość o ich rozwodzie. Krótko po tym wyszło na jaw, że muzyk związał się z piękną lekarką, ale i ta relacja miała nie przetrwać. Krzysztof Cugowski skomentował pojawiające się plotki na temat syna. Co powiedział?

Piotr Cugowski jest jednym z synów Krzysztofa Cugowskiego. Ojciec zaszczepił w nim nie tylko talent wokalny, ale i pasję do muzyki, którą postanowił rozwijać już w szkole średniej. To właśnie wtedy podjął współpracę z zespołami In Tenebris i Tipsy Train, a w 1997 założył wraz z bratem Wojciechem grupę Bracia. Panowie w krótkim czasie zaczęli odnosić pierwsze sukcesy, które wyniosły ich na wyżyny popularności.

Do ubiegłego roku można było odnieść wrażenie, że Piotrowi świetnie układa się również w życiu prywatnym. W 2008 roku ożenił się z dziennikarką Elizą Tokarczyk, z którą doczekał się syna, Piotra. Sprawiali wrażenie szaleńczo w sobie zakochanych i pielęgnowali to uczucie. Z okazji 40. urodzin żona sprezentowała artyście przejażdżkę z kierowcą rajdowym, o której opowiadał w Dzień dobry TVN. Nic więc dziwnego, że wieść o ich rozwodzie wywołała w mediach niemałe poruszenie, ale prawdziwym zaskoczeniem było, gdy okazało się, że Cugowski jest już w nowym związku.

Piotr Cugowski rozstał się z partnerką?

Muzyk długo nie komentował zmian w swoim życiu prywatnym. Dopiero przy okazji udziału w programie Jaka to melodia?, niespodziewanie pozdrowił przed kamerami swoją narzeczoną. Początkowo sądzono, że to zwykłe przejęzyczenie, lecz szybko okazało się, że nie. Serce Piotra skradła piękna pani doktor.

Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem „lekarzem dusz”, a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem

— powiedział Cugowski podczas rozmowy z Martą Surnik w Pytaniu na śniadanie.

Ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że ich związek miał dobiec końca. Wszystko przez fotografię, którą muzyk opublikował na Facebooku w listopadzie 2022 roku. Dziś nie sposób ją odnaleźć, a i na jego profilu na Instagramie nie pojawiają się zdjęcia z lekarką. Wielu internautów zaczęło przypuszczać, że się rozstali, w związku z czym portal shownews.pl zwrócił się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Krzysztofa Cugowskiego. Ten odpowiedział tajemniczo:

Pani mi pierwsza mówi o tym, że się rozstali. Chociaż my znamy Karolinę dłużej niż Piotr, bo jej syn jest chrześniakiem mojej żony. Ale to na pewno nie miało wpływu na dalszy przebieg wydarzeń.

Myślicie, że faktycznie związek Piotra i Karoliny się rozpadł?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Mateusz Murański - fot. Facebook

Pierwsza rocznica śmierci Mateusza Murańskiego. Narzeczona ujawniła treść ostatniego SMS-a od niego. „Nie zdążyłam odpisać”

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski junior - fot. Instagram @majaplich

Syn Krzysztofa Rutkowskiego udzielił pierwszego wywiadu. Wygadał się, że na komunię dostanie AUTO. „Chciałbym BMW”